Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just fuck off

3 posters

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 11:27 am

Tacu pentru cateva clipe.Nu stia nici el ce vroia sa spuna , doar banuia de aceasta data.
-Pai , eu pot fi destul de periculos de felul eu si na cred ca la aia s-a referit ca nu ai fi in siguranta cu mine.spuse.
Stia ca avea dreptate , nu era tocmai in siguranta cu el dar nici nu vroia sa o indeparteze.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 11:35 am

M-am uitat la el uimita apoi mi-am intors privirea spre fereastra. Afara a inceput sa se intunece.
-Mai bine ma duc in camera mea, lui Hassy ii este foame si eu trebuie sa-mi fac o baie calda. i-am zis ridicandu-ma si luand-o pe tigroaica in brate.
Si sunt si putin c-am obosita, azi a fost o zi ciudata si am nevoie de odihna.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 11:40 am

-Uhhh stiu ca suna ciudat , dar poate ar fi mai bine sa dormi aici in seara asta , pot dormi pe canapea.spuse dand usor din umeri privind-o.
Nu mai vroia ca ea sa pateasca ceva din cauza lui , asa ca prefera sa doarma si pe parchet doar ca ea sa fie in siguranta.O privi zambind calm , asteptandu-i raspunsul.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 11:49 am

-Voi fi bine. Tu in schimb ai nevoie de odihna. i-am zis zambind si sarutandul scurt pe buze.
Vroiam sa fie odihnit si sunt sigura ca nu are de ce sa-si faca griji, camera mea era la doua usi distanta de a lui deci, sunt aproape.
I-am zambit si am iesit pe usa cu Hassy in brate, ajunsa in camera mea i-am dat micutului pui sa manance si eu m-am bagat in baie iar dupa o jumatate de ora am iesit si eu. M-am uitat pe geam si am observat ca incepuse sa ploua destul de urat.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 11:54 am

Nu vroia sa o lase sa plece , dar daca fata vroia sa mearga in camera ei , el nu avea sa comenteze respectandu-i dorinta fetei.Se ridica plictisit de pe pat , mergand in baie.Intra in dus , si iesi dupa ceva timp doar cu o pereche de pantaloni pe el.Se tranti pe pat incepand sa trimita mesaje.Avea de gand sa fie sigur ca fata va fi bine , iar in fata conacului erau parcate vreo trei gipuri cu prietenii lui Andrew inauntru , fiind sigur ca totul va fi in regula asa.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 11:58 am

Eram intinsa in pat cu o rochie scurta, neagra, de noapte pe mine si ma uitam la tavan plictisita. Afara era o adevarata furtuna iar Hassy era tare agitata.
-Vrei sa nu te mai plimbi atat? o intreb ridicandu-ma in fund.
Micuta se uita putin la mine apoi iesi pe usa. In acelasi timp un fulger a luminat camera si am vazut-o pe Hassy cum iese pe hol. Am facut ochi mari si am fugit dupa ea inchizand usa.
Ea statea la camera lui Andrew zgariind usa.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 12:03 pm

-Da , ar fi bine sa te pui sa il cauti...spuse.
Auzi ceva zgarieturi in usa si cu telefonul la ureche se ridica deschizand usa , vazand puiul de tigru a lui Rose.Se lasa in jos , incepand sa o mangaie zambind calm.
-Tu esti nebun pe bune...la ce imi ceri.spuse barbatul cu care vorbea.
-Imi esti dator frate..asa ca tinete de cuvant.murmura ridicandu-si privirea si privind-o pe Rose zambindu-i cald.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 12:10 pm

-Scuze, Hassy nu prea vrea sa doarma in camera ei azi.i-am zis in soapta.
Asta e tortura si nu e cinstit deloc, el este in pantaloni ei eu in rochita, decoltata. Poate nu e asa de rau, ori cum in seara asta nu cred ca voi dormi la mine in camera.
Inca un fulger urmat de un tunet puternic ma facut sa tip si sa ma lipesc cu spatele de Andrew avand senzatia ca era cineva in spatele meu mai devreme.
-Cred ca ti sa indeplinit dorinta. i-am zis uitandu-ma pe hol.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 12:14 pm

Isi puse bratul in jurul ei zambind doar.
-Auzi , Andy suna-ma tu mai incolo ok?Ca am ceva treaba.ii spuse.
-Daca vrei sa te futi macar anunta-ma inainte...spuse amuzat.
-Taci acolo si tu doar suna.murmura inchizand telefonul.
Chicoti incet , cand auzi remarca fetei si se dadu putin in spate , lasandu-i loc sa intre in camera lui.O privi mai atent cum era imbracata si minte lui umbland in alta parte , facandu-l sa fluiere odata zambindu-i apoi inocent.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 12:19 pm

Am intrat in camera inchizand usa apoi intorcandu-ma cu fata la el. I-am luat-o pe Hassy din brate si am pus-o pe jos iar ea sa asezat langa micutul catelus.
I-am zambit lui Andrew si m-am asezat in varful patului, turceste.
Nu dupa mult timp am mai auzit un tunet si am tresarit apoi mi-am auzit telefonul sunand. Cred ca l-am uitat aici. L-am luat si am vazut ca este din nou cu numar ascuns si i l-am dat lui Andrew cu mana tremurandu-mi putin.
-Eu nu mai vorbesc cu tipul ala. i-am zis putin speriata.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 12:24 pm

-Lasa ca vorbesc eu.spuse luandu-i telefonul.
Se aseza in spatele ei , tinand-o in brate si raspunzand la telefon zambind usor diavolesc.
-Daaaa...spuse cu o voce calma.
-Andrew mai mai , iubitica stie ca ii raspunzi la telefon.spuse vocea.
-Da defapt stie , si am un singur lucru sa iti zic.Nu o mai suna ca ajuti mort dupa.spuse si inchise.
Statu putin pe ganduri , dandu-si seama ce minte avea uneori.Numai el stia sa amentinte asa pe cineva , care stia cine e dupa voce.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 12:28 pm

Am ras incet de felul cum i-a raspuns la telefon apoi mi-am sprijinit de pieptul lui privind in gol.
-Chiar crezi, ca va vrea sa-mi faca ceva? il intreb facand cateva pauze.
Vreau sa stiu de ce este in stare tipul asta si sa aflu ce imi poate face, inafara de viol.
-Ce imi poate face el mie de la distanta asta? il intreb inca uitandu-ma in gol.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 12:33 pm

-Sa te impuste...sau sa trimita pe cineva dupa tine si aici intervin eu ca stie ca voi veni dupa tine.spuse oftand incet.
Se lasa pe spate , tragand-o pe fata peste el mangaind-o pe spate zambind incet si privind tavanul.
-Nu voi lasa pe nimeni sa iti faca ceva Rose ,ai incredere in mine?intreba incet , nefiind sigur de raspunsul ei.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 12:40 pm

M-am ridicat in genunchi privindul putin speriata. Sa ma impuste, pe mine, o fata inocenta iubita a unui fiu de traficanti de droguri.
-Normal ca am incredere in tine. Daca nu aveam nu mai eram aici acum. i-am zis iar cand am terminat un alt fulger a luminat camera urmat de un tunet zdravan care ma facut sa intru sub patura langa Andrew.
-Cu cine vorbeai cand te-am intrerupt eu? il intreb de sub patura.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 12:43 pm

Incepu sa rada , dandu-i patura de pe ea , luand-o in brate.
-Ehh cu un prieten , trebe sa caute pe cineva pentru mine.spuse dand din umeri.
Prvi in gol , mangaindu-i spatele cald vrand sa o faca sa uite de tunete si ploaie si tot pentru a se putea bucura de seara cu el.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 12:56 pm

I-am zambit colipareste si am inceput sa fac cerculete pe abdomenul lui. Am tresarit cand i-am auzit telefonul sunand puti si l-am privit.
-Asta o sa ne sune toata noaptea? il intreb putin ingrijorata de ceea ce ar fi putut sa-i spuna tipul ala.
Sper doar sa nu fie ceva de rau ca eu nu mai rezist. Vreau sa ne lase in pace odata.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sun Aug 21, 2011 1:03 pm

-Stai calma papusa , o sa se termine o parte in seara asta.spuse fara sa isi dea seama.
Era obisnuit sa spuna cuvinte dulci , dar nu si cu ea nu stia de ce dar se scapase de aceasta data.O privi inocent , luand telefonul si raspunzand calm.
-Ma era sa il prind dar mi-a scapat cand a tras ca handicapatu.Dar , suntem pe urmele lui si ma anuntat Daisuke ca l-a prins el..a vezi ca o venit Daniel cu ceva fata si cred ca va avea si ala o noapte fierbinte ca tine , bata-va soarele imi esti dator cu o curva pentru asta.spuse intr-un final.
-Da , da iti sunt dator , asigurate ca il prinzzi si stii ce sa faci mai departe si stiu am vorbbit cu Daniel prin mesaje.spuse.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sun Aug 21, 2011 11:32 pm

M-am uitat urat la el cand mi-a zis "papusa" si ma pregateam sa spun ceva dar, doua focuri de arma mi-au atras atentia. Ma uitam al Adrew ingrijorata si m-am repezit la geam sa vad ce sa intamplat.
Un tip era intins pe jos cu mana la picior, ceea ce inseamna ca cineva a tras in el ca sa nu mai poata alerga. Dar, inca isi poate folosi pistolul in mana si asta facut. Cel care il nimerise sa intors pentru o fractiune de secunda iar cel de jos la omorat.
M-am dat in spate speriata pana m-am lovit de pieptul lui Andrew, tremuram.
-Te rog pune-mi ca tipul mor de jos nu era prieten cu tine. i-am zis cu vocea tremuranda.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 2:32 am

Privi pe geam si inlemni , pentru cateva secunde.Nu ii venea sa creada ca , idiotii lui Alex erau pe aici si ca cel ce a fost omorat era unul dintre ei.
-Nu ..nu e un prieten de al meu , doar cel impuscat in picior si restu cu masinile.spuse calm.
Nu se simtea deloc calm , dar o lua in brate pe fata , vrand sa o linisteasca.O trase spre pat , pentru a nu mai vedea scenele de afara.
-Totul va fi bine Rose , iti promit.ii sopti la ureche.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 2:39 am

Mi-am acoperit urechile ca sa nu mai aud impuscaturile de afar si m-am genuit la pieptul lui. In spatele meu i-am simtit pe cei doi pui cum tremura. M-am intors cu fata la ei si i-a luat in brate incercand sa-i calmez. Ei cred ca sunt speriati de furtuna nu de impuscaturile de afara.
-Cum il cheama pe cel care ma vrea moarta? il intreb incet.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 2:57 am

-Alex.spuse scurt si la obiect.
Nu avea de gand sa dea prea multe detalii despre el ,dar numele putea sa il dea ca oricum ajungea mort de mana prietenilor lui si nu va lasa pe nimeni si nimic sa ii stea in cale , pentru al omori , dar nu personal.Nu stia ce sa mai spuna , asa ca se concentra pe altceva in afafra de impuscaturi.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 3:07 am

Am tresarit cand am auzit o bubuitura destul de puternica afara si am vrut sa ma ridic dar, doar m-am ridicatin fund.
-Nu...de ce? am zis incet. Nu i-am facut nimc, nici macar nu ma cunoaste, ce vrea? intreb speriata si nervoasa.
De ce mor omeni pentru mine, ei nici nu ma cunosc si uite ce se intampla afara.
Mi-am simtit fata uda si mi-am dat seama ca am inceput sa plang.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 3:14 am

O trase la pieptul sau fara sa spuan nimic pe moment , soptindu-i cuvinte linistitoare pentru a se calma.
-Nu iti fa griji , se va termina si el te vrea pentru ca esti frumoasa si stie ca tin eu la tine si e un violator si ucigas.spuse pana la urma.
Nu mai avea de ce sa ii ascunda ceva fetei pentru ca va trebui sa afle pana la urma totul.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 6:06 am

Stateam ghemuita la pieptul lui si incercam sa nu mi plang ca un copil mic. Eu nu sunt asa, nu am plans niciodata in fata unui baiat si uite ce fac acum, par atat de saba si fara aparare. Eu nu sunt asa!
Era multa liniste in camera si afara.
-Prea multa liniste. am zis ridicandu-ma in fund si stergndu-mi lacrimile.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 6:09 am

-Inseamna ca a fost prins.sopti privind-o zambindu-i calm.
Era atat de inocenta in bratele lui si ii era frica ca putea sa se sparga daca o atingea mai tare , nu stia de ce dar fata aceasta , il facea sa fie atent , romantic , calm si sa ii pese cu adevarat nu doar sa se joace.O iubea stia lucru asta , dar nega nu recunostea inca acest lucru.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 4 Empty Re: Just fuck off

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum