Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just fuck off

3 posters

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Just fuck off Empty Just fuck off

Post by Andrew Von D. Wed Aug 17, 2011 2:08 pm

Simti cum telefonul incepu sa ii vibreze dar nu il baga in seama.Il arunca pe undeva prin camera , cat sa nu il mai auda si isi puse pernele pe cap pentru a nu-l mai deranja soarele.Ofta incet adormind din nou avand un vis destul de ciudat.Se intoarcea pe toate partile aproape ca picase din pat dar continua sa doarma , fara sa mai bage telefonul in seama macar un pic.
-La naiba cu soarele.mormai trantindu-si din nou pernele pe cap.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 2:17 am

Ma plictiseam in camera. De muzica nu mai aveam chef, ce ciocolata nici atat, Hassy dormea si mai bine no trezeam ca face urat de obicei. M-am ridicat in capul oaselor si m-am dus la dulap. Mi-am scos de acolo o pereche de blugi scurti, negri si un tricou verde putin mulat cu un mic decolteu. Parul mi l-am prins intr-un coc mai ciufulit si m-am incaltat cu niste basketi, negri si am iesit din camera cu gandul sa merg la Andrew.
Cand am ajuns am batut incet la usa si am astetatsa-mi raspunda, asta daca era in camera.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 2:23 am

Incepu sa injure cand auzi bataile in usa.
-Intra.tipa cat sa fie auzit.
Inca statea in pat , cu pernele pe cap injurand incet doar de bine asteptand sa vada cine avea de gand sa vina atat de dimineata , desi era vreo unu sau doua dupamasa lui nu ii pasa acest lucru.Putea dormi foarte mult , mai ales dupa petreceri prin cluburi.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 2:27 am

Stigatul lui ma facut sa tresat dar am intrat fara tragere de inima.
-Buna. i-am zis cald ramanad in usa.Dormeai? Daca da, te las sa dormi si vin mai incolo.
Ce simpatic era cu toate pernele alea in cap si se vede ca nu avea nici un chef sa se ridice de acolo.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 2:34 am

-Hey , intra oricum doar stateam in pat.spuse dandu-si pernele de pe cap privind-o.
Fluiera de cateva ori , cand o vazu cum e imbracata si zambi somnsoros.El purta doar o pereche de blugi , se pare ca nu mai avusese chef cu o seara inainte sa se schimbe.Se ridica incet din pat stand in sezut si ciufulindu-si parul.
-Scuze de deranjez.mormai.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 2:43 am

Am ras incet si m-am asezat langa el.
-La fel e si la mine, nu-ti face griji.i-am zis scotandui limba. Si, ce faci? Inafara ca dormi pe tine. l-am intrebat zambind.
Era asa dragut si nu avea tricou, vai de mine. Mi-am intors privire de la el stiind ca, cat de curand sangele imi va urca in obraji si voi si rosie.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 2:47 am

-Pai mai nimic , imi recuperez telefonu ca habar nu am pe unde lam aruncat.spuse zambind ridicandu-se.
Isi intinse corpul putin ,apoi inceput sa isi caute "rabla" de telefon.
-Cu ce te servesc?intreba privnd-o cu un zambet victorios pe chip.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 2:58 am

-Cu suc. i-am zis zambind.
Acum stiu sigur ca m-am fut rosie ca un rac deoarece imi simteam fata fierbinte si imi plimbam privirea peste tot prin camera doar la e nu. Nu vroiam sa par fata inocenta si retrasa si roseala din obrajii mei nu ma ajuta. Eram asa pentru ca el este un baiat dragut, care arata bine si cu care cred ca ma voi imapaca desul de bine.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 3:00 am

-De care?am de toate felurile.spuse dand din umeri.
Isi verifica telefonul , fara sa sune persoana inapoi si isi lua un tricou pe el mergand spre bucatarie.Inca ii era somn dar nu conta.Privi prin frigider , cat astepta raspunsul ei.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 7:46 am

-De portocale. i-am zis uitandu-ma prin camera lui.
Multumesc doamne ca si-a pua tricoul pe el altfel cred ca saream pe el si cine stie ce ii puteam face. Gandul asta ma facut sa chicotesc apoi m-am uitat la el.
Oare si el ma place sau este doar asa, o prietenie in vant.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 8:01 am

Dupa ce turna bautura in pahar se intoarse in camera intinzandui-l fetei.
Il durea capul , bause cam mult seara trecuta dar nu conta.Facea orice ca sa stea cu fata.
-Si Rose , spune-mi mai multe despre tine.spuse asezandu-se langa ea.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 8:09 am

Am baut din lichidul porocaliu si m-am uitat la ea.
-Pai, imi place sa cant la chitara, sa ma plimb seara pe malul marii si sa ma joc cu Hassy, tigrul meu alb. i-m zis toate astea pe nerasuflate.
Ma simteam c-am agitata dar, m-amcalmat cand m-am uitat la el.
-Tie, ce iti place?
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 8:14 am

O asculta atent zambindu-i apoi.
-Pai sa cant , sa ma plimb , uneori sa merg prin cluburi si vreau sa merg sa imi iau si eu un animalut.Sa desenez , sa ascult muzica.spuse dand usor din umeri.
Se intinse pe pat langa ea continaund sa zambeasca si frecandu-si putin fruntea.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 8:24 am

-Vrei sa vi la mine in camera? Asa o vei cunoaste pe Hassy. i-am zis zambint si uitandu-ma in continuare la el.La ce animalut te-ai gandit?
Poate il ajut sa-si gaseasca un animalut dragut si poate ne apropriem mai mult.
Am terminat de baut si am pus paharul pe masuta si m-am ridicat uitandu-ma la el.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 8:29 am

-Mie leneeeeee.spuse , mai exact plangandu-se.
Ofta incet intinzandu-si corpul si ridicandu-se pana la urma , fara tragere de inima.
-Deeci ce zici sa ma ajuti sa imi gasesc un animalut?intreba , facand o fata de catel plouat.
Nu stia ce vrea sa isi ea dar acum avea pe cineva care sa il ajute.Isi puse mana pe dupa gatul ei zambindu-i calm.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 8:36 am

-Mi-ar placea. Spunemi doar can veri sa mergem la magazin si eu vin. i-am zis zambind cald.
Era dragut si imi placea mult de el, cred ca m-am indragostit. Diseaa o sa ave multe de vorbit si Dia va trebui sa ma asculte cred, ca o ora, pana termin de vorbit.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 8:41 am

-Ai planuri acum?intreba cruios , inca tinandu-si bratul pe dupa gatul ei.
Avea chef sa iasa in oras , ca daca mai statea mult pe acasa bea cel putin un pahar de wiski , avand o stare mult prea ciudata in acea zi.Se incrunta incet cand isi aminti de ce se intamplase cu o seara inainte , mai avusese un pic si il baga in spital pe acel idiot.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 8:47 am

L-am vazut incrutandu-se putin.
-Sa intamplat ceva?l-am intrebat uitandu-ma la el.Daca vrei putem mege acum, si asa nu am ce face. i-am zis punandu-i mana pe spate.
Poate a avut o problema aseara sau mai devreme, mai bine mergem sa ne plimbam si pate uita.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 8:50 am

-Aaaa nu mi-am amintit de o faza de aseara , nimic interesant.spuse dand din umeri.
Nu vroia sa ii spuna fetei de ce era in stare cand tinea la cineva drag si sa te iei de familia lui nu e o idee prea buna.Isi intoarse privirea spre ea , vazand cat de aproape erau unul de altul si zambi , trasand cu degeteul linia maxilarului , ajungand la buze.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 8:54 am

Ma uitam in ochi lui parc pierduta, nu-mi mai dadeam seama daca eram in camera sau pluteam. Imi simteam obrajii rosii dar, continuam sa ma uita la el, pierduta, tebuia sa ma trezesc.
Ar fi ceva rau daca ma intind putin si-l sarut? Nu cred ca sar supara.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 8:59 am

Isi muta degetele pe obrazul ei , apropiindu-si buzele de ale ei.Nu stia daca sa o faca sau nu , fiindu-i frica ca fata sa nu il respinga sau sa creada ca e genul care azi cu una maine cu alta.Pana atunci era asa , dar de cand o cunoscuse o lasase balta cu restul fetelor.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 9:06 am

Am vaut ca sa apropiat de mine si e m-am ridicat unindu-mi buzele cu ale lui.
Era o senzatie placuta si imi placea mult. M-am lipt mai bine pe el iar mainile mele acum se odihneau pe pieptul lui bine facut.
Sper doar sa nu fie o aventura de o zi si dupa sa ma dea la i parte ca o carpa uscta si urata.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 9:08 am

Isi puse mainile pe dupa talia ei subtire zambind in sinea lui , raspunzandu-i la sarut.O lipi cu spatele de peretele rece ,continaund sarutul si avand mana pe perete sprijinindu-se.Nu se mai satura de buzele ei ,erau atat de dulci si parea atat de inocenta.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Thu Aug 18, 2011 9:32 am

Cand am simtit peretele rece l-am tras mai aproape de mine. Mainile mele au urcat pana pe ceafa lui apoi spre par inepand sa ma joc cu el.
Ma simteam atat de bine si libera. Nu vroiam sa-i dau drumul, vroiam sa stau acolo mult si bine, pana nu mai aveam aer.
Simteam cum inima mea bate din ce in ce mai tare si cred ca si el simtea asta dar, chiar nu-mi pasa asta, tot ce conta era ca acum suntem doar noi doi.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 9:35 am

O lua in brate , intinzand-o pe pat si departandu-si putin chipul de al ei , tragand aer in piept.Cobori cu saruturile pe gatul ei , zambind in sinea lui , in timp ce mana sa , se plimba pe piciorul fetei.Nu vroia nimic mai mult inca....avea de gand sa o ia mai usor cu ea , pentru ca era speciala.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off Empty Re: Just fuck off

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum