Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just fuck off

3 posters

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Thu Aug 18, 2011 1:42 pm

-Am incredere in tine , dar nu pot sa te bag in trecutul meu nu acum.spuse calm privind-o bland.
Ii parea atat de rau ca o speriase in halul ala , dar avea incredere in ea destula , dar nu vroia sa ajunga si ea ca si sora lui pentru ca nu mai suporta sa piarda pe cineva.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 3:43 am

Deci deja mă doare pe mine capul . Haideţi fraţilor v - am cerut trei rânduri amărâte . Dacă vă puneam să scrieţi 10 mai ziceam , dar aşa ? Ar fi bine să începeţi să scrieţi cât trebuie . Alţii scriu şi mai mult şi nu se mai plâng .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 11:23 am

OOC: vom incerca sa scriem mai mult de 3-4 randuri.


bic: Dupa ce ne-am intors in camera lui l-am pus pe micutul catelus in pat si m-am asezat langa el uitandu-ma ingrijorata la Andrew. Ceva sigur de intamplase si as vrea sa-l ajut dar, nu ma lasa.
Am tresarit cand am auzit telefonul sunand si m-am uitat sa vad cine e. Era cu numar ascuns si m-am gadit ca este o prietena de-a mea care mai suna din cand in cand cu numar ascuns, nu stiu de ce.
-Alo? am intrebat vesela.
Nu raspunea nimeni doar auzeam cum resira cineva in telefon asa ca am mai spus odata "alo" scurt dar, nimic. Dupa cateva secunde o voce de barbat mi-a raspuns amuzat.
-Ai grija cu cine te incurci. apoi a inchis.
M-am uitat ciudat la telefon si am zis un scurt "ciudati" si am aruncat telefonul in pat uitandu-ma la Andrew.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 11:32 am

Intra in bucatarie nervos si isi cauta pachetul de tigari.Cand il gasi isi aprinse tigara stand rezemata de perete privind tavanul.Nu ii venea sa creada ca se intamplase , mai exact se repeta istoria.Ofta incet , inchizandu-si ochii si incercand sa se calmeze pentru ca ii venea sa urle si sa tipe , dar se abtinu cu greu , tragand fumul in piept si dandu-i drumul cu un oftat.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 11:39 am

-Ciudati, idioti. am zis putin suparata intrand in bucatarie.
Andrew era suparat iar tigara aia nu prea il ajuta dar, l-am lasat sa fumze linistit asezandu-ma pe un scaun, cu fata la el.
Ma gandeam cine a dat telefonul ala si de unde avea numarul meu. Si ce vrea sa spuna prin "ai grija cu cine te incurci?". Ma vad cu prieteni, nu cu traficanti de droguri.
Intr-un cuvant, ciudati.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 11:47 am

O privi terminandu-si tigara si oftand incet.
-Ar fi cazu sa afli adevaru nu?intreba fiindu-i frica de reactia fetei la auzul trecutul sau.
Tinea la ea , si o facea pe bune nu se juca dar stia ca il va lasa imediat ce audul de faimosul sau trecut.Deobicei mintea in legatura cu el , doar Daniel stia adevaratul trecut al sau.Isi musca buza inferioara abtinandu-se.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 12:02 pm

-Hey, daca nu vrei sa-mi spui, este ok. O sa faci asta cand esti pregatit. i-am zis ridicandu-ma si luandui fata in palme.
Nu vroiam sa faca asta daca nici lui nu-i convenea. Vreau sa faca asta cand va fi pregatit si nu vreau sa-l fortez.
Este primul cu care m-am sarutat de la a doua iesire, am incredere in el si nu vreau sa-l ranesc in nici un fel posibil.
Am auzit telefonul sunand din nou si am inceput sa-l injur. M-am dus sa vad cine suna si era din nou cu numar ascuns.
-Uite ce e, nu-mi pasa cine esti dar, vreau sa ma lasi naibi in pace. Nu imi este frica de tine si amenintarea de adineauri arata lasitatea ta. am zis nervoasa.
-Pentru o pustoaica de 17 ani ai c-am mult tupeu. mi-a zis vocea razand.Eu doar te-am avertizat, prietenul tau are multe de ascuns. a zis serios apoi a inchis.
M-am intors cu fata la Andrew si il priveam ingrijorata. Ceva se intampla si el nu vrea sa-mi spuna ce anume. Daca trebuie, voi afla singura atata timp cat nimic nu-l raneste pe el.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 12:19 pm

O privi si se aseza, tragand-o in bratele lui schitand un zambet.
-Uite sa o iau cu inceputul.Parintii mei au fost amandoi traficanti de droguri , cand acestia au fost omorati de mafia germana din cauza ca isi facusera destui dusmani pentru marfa ce o aveau.Eu aveam 10 ani cand ei au murit , practic am crescut alaturi de mafie , dar trebuit sa preiau unele din afacerile lor , fiind dealer , dar avand grija sa nu fac mai rau.spuse.Cine te tot suna , este cel care mi-a violat si omorat sora si acum stie ca tin la tine si vrea sa se atinga de tine , dar nu se va tinge iti jur ca nu voi lasa pe nimeni sa iti faca rau , pentru ca ma voi ocupa personal.continua.
Privi in alta parte dupa ce termina sa ii spuna despre treucutul sau.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 12:33 pm

L-am ascultat si am asteptat sa termine tot ce avea de spus apoi i-am zambit.
-Parinti mei au murit cand aveam 13 ani, intr-un accident de masina. Practic si eu am trait singura, mult timp. i-am zis zambindui cald.Si, chiar daca sunt fata, asta nu inseamna ca nu stiu sa ma bat. Nu trebuie sa-ti faci griji, voi fi bine. i-am zis scotandui limba.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 12:42 pm

-Rose , nu e atat de simplu pe cat crezi tu.spuse.E vorba de cei mai periculosi mafioti din lume si arme si daca ei te vor nu merge asa ca stii sa te bati.Si eu am arme in camera asta e clar , daca te uiti in dulap o sa gasesti pistoale si vreo doua katane.spuse calm , desi nu se simtea asa.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 12:53 pm

-Pune mana la spatele meu si scoate ce am acolo. Il port peste tot si nu se vede. i-am zis putin ma serioasa apoi m-am ridicat deschizand dulapul.
Avea dreptate, are arme in camera si erau c-am la vedere. Am luat o katana si am inceput sa o studiez dandui jos teaca si o privesc din nou. Era lustruita bine, ascutita si gata sa omoare pe cineva.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 12:59 pm

Se ridica si el luand unul dintre pistoale privindu-l.Avea de gand sa il omoare pe acel idiot si de stia ca era ultimul lucru pe care il face , nu ii pasa.
-Asculta-ma bine Rose , nu vreau sa faci nici o prostie lasa-ma pe mine sa ma ocup de tot.spuse mangaindu-i obrazul si sarutand-o scurt pe buzele-i dulci.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 1:07 pm

-Bine dar, asta ramane la mine, orice sar intampla. am zis luandumi pistotul inapoi.
Am pus teaca la locul ei si katana la fel intorcandu-ma cu fata la Andrew dupa ce am inchis dulapul. Chiar ii pasa de mine si nu vrea sa patesc nimic rau.
Mi-am pus mainile pe pieptul s-au si l-am sarutat dulce. Chiar aveam nevoie de asta cand mi-am adus aminte de ceva.
-Am ceva in camera care cred a iti va placea. am zis vesela uitandu-ma la el.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 1:11 pm

-Uuu vreau vreau.spuse chicotind incet , tinandu-si mainile pe dupa talia ei.
Se calmase intr-un final si era bucuros ca nu il parasea fata pentru treucutul sau mult prea idiot si intunecat pana la urma.O mai saruta odata tandru si dulce , tragand-o mai mult spre el.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 1:23 pm

-Tu asteapta aici, vin repede,i-am zis sarutandul scurt pe buze.
Am iesit din camera lui fericita si m-am grabit sa ajung la mine in camera. Cand am intrat am reusit sa o sperii pe Hassy ca de obicei dar, nu a mai marait la mine vazandu-ma asa fericita. Doar sa dat jos din pat si sa dus in baie unde ii mai placea sa doarma.
Nu am inchis usa cum trebuie si am inceput sa caut lantisorul. Intr-un final l-am gasit in dulpul care era paralel cu usa. M-m uitat la lantisor apoi am auzit cum usa se deschide cu un mic scartait.
Mi-am scos pistolul de la spate vrand sa trag dar, cel din usa a fost mult mai rapid si am cazut la pamant cu o durere destul de urata.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 1:28 pm

Statu ce statu si isi dadea seama ca fata intarziase mult prea mult.
-La dracu.spuse nervos , luandu-si pistolul in mana si luand-o la fuga pe hol.
Ajunse destul de repede la apartamentul fetei si deschise foarte incet usa ,avand grija sa nu faca prea mult zgomot , vrand sa actioneze cand era mai bine sa nu ii faca fetei si mai multe probleme.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 1:52 pm

-Hassy, vrei te rog sa nu-mi mai lingi sangele? o intreb suparata.
Nu am fost destul de rapida sa-l impusc dar, indeajuns de desteapta sa bag mana in fata. Aveam un nou accesoriu, un glont in palma.
Am auzit din nou usa si am indreptat rapid pistolul spre ea. Daca sa intors capul lui va fi trofeul meu.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 2:04 pm

Intra in camera privind-o uimit si speriat.Sari rapid pe podea langa ea vazandu-i mana.
-Haide , sa iti scot glontu.spuse incet si simtindu-se super aiurea.
O ajuta sa se ridice si o lua in brate mergand spre camera lui.Era atat de nervos dar trebuia sa se calmeze pentru inceput.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 2:09 pm

Am lasat pistolul jos cand l-am vazut pe Andrew in usa. Ma luat pe sus si Hassy ne-a urmat inchizand usa cu coada.
Mana incepea sa ma doara din ce in ce mai tare si imi venea sa tip din cauza durerii. Incercam sa ma uit la chipul lui in speranta ca ma voi calma dar, el era nervos apoi mi-am intors privirea spre Hassy si ma ajutat prin simplul fap ca era pui si plin de viata.
-Scuze. am zis mai mult soptit simtindu-ma vinovata.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 2:14 pm

Ajunse in camera si o lasa pe patul moale.Merse in baie luand sticla de sprit , un cutit niste bandaje si apa oxigenata.Se aseza pe pat langa ea , dandu-si tricoul jos si punandu-l pe picioare luandu-i fetei mana.
-Nu ai de ce ,e doar vina mea.Te va ustura , daca vrei poti tipa eu nu am treaba.spuse zambindu-i si punand pe pansament apa oxigenata dand peste mana fetei.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Fri Aug 19, 2011 2:20 pm

Ustura ca dracu dar, m-am abtinut cu greu sa nu tip uitandu-ma la micuta mea prietena care dadea din coada. Zambeam si ma uitam la mana mea stanga apoi am deschis-o.
I-am pus lantisorul in fata si i-am zambit.
-Acesta a fost primul glonte cu care am tras si am nimerit canapeaua,i-am zis zambind.M-am gandit ca sar putea sa-ti placa.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Fri Aug 19, 2011 2:26 pm

-E frumos.spuse privind lantisorul.
Continua sa ii dezinfecteze mana si ii scoase glontul intr-un final , bandajandu-i mana apoi zambindu-i calm.O saruta scurt pe buzele-i dulci , simtindu-se ca dracu din cauza ca era sa fie impucata , sau defapt a fost impuscata din cauza lui si regreta lucru asta.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sat Aug 20, 2011 3:10 am

Cand a scos glontul am tipat putin dar, mi-am reveni cand mi-a bndajat mana.
-Nu este vina ta.i-am zis dupa ce ma sarutat.
Se vedea pe fata lui ca este suparat din cauza a ceea ce sa intamplat. Acum si eu sunt suparata ca am lasat usa deschisa si ca nu am fost indeajuns de rapida.
-E pentru tine.i-am zis si i-am intinzandui lantisorul zambind incercad sa-l inveselesc putin.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Sat Aug 20, 2011 5:22 am

-Mersi , dar esti sigura?intreba curios privind-o si zambindu-i bland.Ofta incet privind lantisorul atent.
Era chiar frumos , nu avea ce comenta la asta dar tot nu avea cum sa il opreasca sa nu omoara in seara aceea niste idioti , care o meritau cu varf si indesat , de mai bine de un an.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Sat Aug 20, 2011 10:29 am

I-am zambit cald si i l-am pus la gat apoi l-am privit. Ii statea bine cu el si chiar ma bucuram ca ii place.
-Ai grija ce vrei sa faci.i-am zis uitandu-ma serioasa la el. Si ce vroia sa spuna tipul ala prin, "ai grija grija cu cine te incurci"? il intreb curioasa.
Am incredere in el si sunt sigura ca alaturi de el voi fi in siguranta. Daca dorm la el in seara asta se inampla ceva rau?
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 3 Empty Re: Just fuck off

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum