Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just fuck off

3 posters

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 1:45 pm

Zambi , totusi putin uimit ca tanara inca mai era virgina.O privi in ochi pastrandu-si zambetul cald.
-Daca vrei sa mai astepti , nu ma deranjeaza nu vreau sa te fortez.ii spuse avand mana pe obrazul ei.
Cu oricare alta fata se culca deja, dar simtea ca cu ea era altfel.Il facea sa fie atent si sa gandeasca de doua ori , inainte sa faca ceva.Daca accepta sa o faca cu el , avea de gand sa aiba grija si sa o faca sa se simta bine , sa nu o doara sa ii sopteasca ca tine la ea foarte mult.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 1:56 pm

-Nu, am incredere in tine.i-am zis sarutandui buzele dulci.
Aveam incredere in el si speram sa nu doara atat de tare cum am auzit si speram ca toate astea sa nu fie un vis. Imi doream ca dimineata sa ma tezesc si el sa fie langa mine si sa putem sa ne simtim bine dar, pana atunci, vreau sa fiu a lui.
-Vreau sa fiu a ta.am zis fara sa gandesc ina rosie.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 2:02 pm

-Incerc sa e fac sa nu te doara.sopti .
Ii dadu incet rochia neagra jos , privindu-i corpul.Ii venea sa se dea cu capul de pereti cand vedea ce bine arata , dar se abtinu.Zambi , mana lui , plimbandu-se pe abdomenul ei , urcand spre sani , limba lui explorandu-i gatul.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 2:15 pm

Fiori calzi imi trec prin tot corpul la fiecare atingere a lui. Ma simteam bine alaturi de el si intr-un fel eram nerabdatoare sa aflu cum e sa o faci cu persoana la care ti cel mai mult.
Mana mea dreapta era in parul lui iar cealalta era pe umarul lui drept. Daca asta e un vis nu vreau sa ma trezesc nici daca intra cineva in camera.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 2:20 pm

Cobori cu saruturile pe sanii fetei , in timp ce mana lui se plimba pe piciorul ei drept.O musca usor de unul dintre sani , schitand un zambet , iar mana lui ajunse intre picioarele ei.O mangaia incet si tandru , acand grija sa ii provoace placere , pentru ca el , era cam excitat.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 2:38 pm

Am inceput sa ma excit c-am tare si am strans din cearsaf ca sa nu-l strang pe el de par, nu cred ca i-ar placea prea mult. Mi-am simtit zona intima putin uda poi i-am simtit mana cum incerca sa-mi provce placere si reusea.
Fara sa-mi dau seama am scos un "ahh" destul de excitat si m-am inrosit din nou.
Ups!
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 2:43 pm

Schita un zabet cand o auzi ce excitata era.Ii indeparta boxerii zambind si lasandu-se in jos .Limba lui se misca usor la zona ei intima vrand sa o excite mult mai mult , ca sa o faca sa se simta bine si cand se culca cu ea propriu-zis.Era si el excitat , simtind cum "prietenul " sau din blugi vroia actiune.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 2:49 pm

Realizasem dupa mult timp ca eu eram goala in fata lui iar el statea cu blugii pe el dar, ce puteam face? Eu sa simteam mult prea bine ca sa fiu suparata pe el, mult prea bine si nu vroiam sa se opreasca.
In momente ca astea mie imi zbura mintea la Dia, oare ce face ea acum?
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 2:53 pm

Incepu sa ii linga usor abdomenul , in timp ce isi desfacea blugii.Ajunge la sanii ei sarutandu-i si urcand spre buze.Limba lui intra in gura ei , si o patrunse incet , incercand sa nu ii provoace durere.Nu ii pasa daca il musca de limba pentru ca o durea , vroia doar sa o faca sa se simta bine si spera sa reuseasca de aceasta data.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Tue Aug 23, 2011 6:11 am

Am simtit durere in zona mea intima si mi-am arcuit spatele din cauza asta. Ma durea asta era adevarut si acum cearsaful erastrans in pumnii mi incercand sa nu-l musc pe el din greseala sa sa-l ranesc.
Nu dupa mult timp am inceput sa ma simt bine si din cand in cand mai scoteam un "ahh" nevinovat.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Tue Aug 23, 2011 6:18 am

Schita un zamebt , miscandu-se incet incercand sa nu ii provoace durere.O sarute usor pe gat in timp ce isi impletici degetele cu ale fetei , ridicandu-i mana deasupra capului pe cearceaful alb.Mari doar putin ritmul gemand incet uneori.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Tue Aug 23, 2011 11:55 am

Il simteam cum se misca in mine si ii strageam mana pentru ca inca durea dar, nu dupa mult timp mi-ar relaxat muschii durerea devenint placere. Ma simteam atat de bine si nu vroiam sa se termine cea placere.
Mana mea libera se afla in parul lui din cand in cand tragandul incet. Nu stiam cat va mai dura aceasta placere dar, o voi trai din plin.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Tue Aug 23, 2011 12:03 pm

Mai mari putin viteza sarutandu-i gatul si mangaindu-i bratul ce il avea deasupra capului.Dupa putin timp , iesi din ea lasandu-se pe spate langa ,incercand sa isi regleze respiratia.Pe fata ii aparu un zambet , se simtise atat de bine cand o facuse cu ea , nu se simtise niciodata asa.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Tue Aug 23, 2011 12:17 pm

Am simtit cum a inceput mai repede apoi a iesti din mine cazand in pat incercand sa respire normal. Inca il tinea de mana, am zambit si l-am sarutat scurt pe buze apoi asezandu-mi capul pe pieptul lui.
Imi doream sa-i spun ca-l iubesc si ca tin la el dar, mi-ar fi c-am frica de reactia lui asa ca, mai bine ii zic mai tarziu.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Tue Aug 23, 2011 12:23 pm

Isi puse bratul in jurul ei , plimbandu-si degetele pe spatele ei zambind.Era cam obosit dar nu ii pasa cat timp era cu ea.Vroia sa ii zica ca o iubeste , dar tacu nu spuse nimic si privi tavanul in gol.Se simtea atat de bine cand o simtea langa el ca ii venea sa nu mai plece.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Tue Aug 23, 2011 12:33 pm

Nu stiu cat am mai stat asa dar stiu ca am dormit pe pieptul lui. Tot ce imi aduc aminte e ca dimineata a venit repede pentru noi si m-am trezit inaintea lui. M-am dat cu grija jos din pat si m-am dus sa-mi fac un dus cald, dupa m-am uitat la el in dulap si am luat o camasa alba, prin care se c-am vedea tot, deschisa la 3 nasturi si imi venea putin mai jos de solduri.
L-am sarutat incet si am coborat jos sa fac cafeaua si le-am dat animalutelor de mancare. Cafeaua sa facut repede, am umplut doua cani si eu m-am urcat pe bufet asteptand sa se raceasca putin.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Tue Aug 23, 2011 12:46 pm

Se trezi intr-un final si el.Vazu ca fata nu mai era langa el ofta incet.Merse in baie si facu un dus cald , trezindu-se si intra in camera.Isi lua din dulap , o pereche de blugi si o camasa .Cobori scarile , in timp ce isi incheia nasturii si ajunse in bucatarie.Isi mangaie animalutul , apoi merse spre Rose , punandu-si mainile pe soldurile ei si sarutand-o dulce.
-Neata frumoaso.ii sopti la ureche.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Tue Aug 23, 2011 12:55 pm

-Neata. ii zic zambind ca un copil mic si i-am intins cana.Nu am pus otrava sa sti. i-am zis razand.
Era asa somnoros si dragut si parul ii era ciufulit. Imi placea sa stau cu el, sa pierd vremea sa facem tot ce vrem.
-Azi ne vedem cu Diana si Daniel? il intreb trezindu-ma la realitate.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Wed Aug 24, 2011 1:39 am

Lua cana de cafea , multumindu-i si luand cateva guri zambind calm.
-Cred , trebe sa ma sune Daniel ca sa nu il trezesc eu ca ma injura.spuse rezemandu-se de masa.
Casca oftand si isi aprinse o tigara , incercand sa nu adoarma.Lasa cana pe masa , tragand cateva fumuri de tigara privind tavanul cascand din nou.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Tue Aug 30, 2011 12:22 pm

Imi termin de baut cafeaua si cand sa ma dau jos, vrand sa urc sa ma schimb mi-am amintit ca eu am venit in rochia de seara. Mi-am dat o palma peste frunte si am ramas cu ochi in tavan.
Nu cred ca ar fi indicat ca cobor dintr-o masina in rochia de seara, scurta si desculta. Ar parea ca ma cules de pe strazi.
Mi-am intors privirea spre el si am zambit prosteste.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 6 Empty Re: Just fuck off

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum