Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just fuck off

3 posters

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 6:16 am

-Nu, asculta.i-am zis facandui semn sa se ridice.
Sunt sigura ca nu sa terminat, e prea repede si in plus ce mafiot intreg la minte ar veni singur dupa victima lui in loc sa-si trimita acolitii.
M-am dat jos din pat si m-am dus la fereastra. Pe perete de vedea un punst rosu asa ca am vrut sa vad ce este de fapt. Nu cred ca au ei arme cu laser.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 6:23 am

Vazu punctul rosu si sari ca ars din pat , lasand-o pe fata in jos lovindu-l pe el in umar.Scrasni din dinti enervat si c dureri , dar nu stia ce sa faca mai mult , toate cioburile picand peste el salvand-o pe fata de gloante si cioburi.Ofta incet facandu-i semn sa ramana asa.Se ridica calm si calculat mergand spre dulap si scotandu-si pistolul de calibrul 50.Il indrepta spre capul unuia dintre prietenii lui Alex zburandu-i creierii.Isi scoase telefonul intre timp , lasandu-se in jos , vazand pe perete dara de sange facuta de el din cauza umarului ranit.
-Daisuke , cheama-i si pe restu , ca au tras in camera mea si era sa murim dracu aici...spuse enervat.
-Fata e bine?dar tu?intreba barbatul.
-Ea e bine , dar eu sunt impuscat in umar.murmura.
Auzi cum injura si se abtinu sa nu mai scoata si el vreo doua trei injurandu-ti.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 6:28 am

Ma uit speriata la el vrand sa ma ridic dar stiu ca nu era cel mai intelept lucru. Ma tarasc pana ajung la animalute si le bag in baie. Apoi ma intorc cu fata la el.
-Da-mi si mie unul! i-am zis serioasa.Daca nu vrei ma duc pana in camera si-l i-au pe al meu.
Daca nu avea de gand sa-mi dea unu o sa pun in aplicare ceea ce am spus.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 6:33 am

O lipi cu spatele de perete privind-o in ochi , inca vorbind la telefon.
-Auzi hai la mine in camera ca am nevoie sa o scoti pe Roselyn de aici cat mai repede.spuse privind-o pe fata.
-Ok , urc acum.spuse si inchise.
Stia ca fata nu avea de gand sa plece dar nu putea sa o lase sa stea aici cu el.
-Nu , defapt vei pleca impreuna cu Daisuke de aici si ma ocup eu.Stiu ca vrei sa te implici si tu dar faci mai rau daca te implici si sunt in stare sa ma bag in fata ta sa ma impuste pe mine si asa tu scapi.spuse usor rece.
Nu vroia sa se comporte asa dar nu avea incotro , nu avea cum sa o faca sa inteleaga.Lasa la o parte durerea de umar insuportabila , tinand-o pe fata in loc , sa fie sigur ca nu iasa cumva din camera pana ce apare Daisuke cu inca vreo doi.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 11:09 am

-Dar nu vreau sa te las aici, singur! i-am zis inepand sa plang.Esti constient ca doar in tine am incredere? Nu vreau sa te las aici, nu singur. Nu-mi pasa, nu plec de aici. i-am zis serioasa stergandu-mi lacrimile.
Nu vreau sa-l las aici singur, chiar il plac si nu vreau sa pateasca ceva din vina mea. Vreau sa stau si nu ma intereseaza ce se intampla.
-Daca tu mori in seara asta, aici, ma sinucid si vorbesc foarte serios. ii zic rece.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 11:17 am

-Nici sa nu indraznesti.Asculta-ma bine.Doar eu stiu ce e de capu lui Alexander asa ca ma scutesti si stai cuminte.Orice s-ar intampla tu stai cuminte te rog nu fa nici o prostie.spuse privind-o in ochi.
Aparuse Daisuke , Martin si Nick.Venisera langa noi si auzisera toata conversatia.
-Rose , sunt Daisuke iar ei sunt Martin si Nick.Te rog mergi cu ei , voi avea grija de Andrew iti promit ca nu va pati nimic.spuse Daisuke zambindu-i intelegator.
-Rose , iubito voi veni dupa tine promit cand se termina totul in seara asta vin dupa tine , dar dute cu ei acum te implor.ii sopti.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 11:28 am

Ma ridic si i-au puii din baie apoi ma intorc cu fat la Daisuke.
-Daca nu te ti de cuvand, glontul din pistolul meu va avea numele tau pe el. ii zic serioasa.
Nu aveam incredere in ei dar, nu aveam alta cale de a scapa. M-am asezat langa el si l-am sarutat lung apoi i-am dat drumul lui Hassy si i-am intins mana unuia dintre baieti.
-Doar nu credeati ca mie nu-mi dati nici o arma. le zic putin nervoasa.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 11:35 am

Ii raspunse la sarut zambindu-i.
-Nu primesti nici o arma Rose nu ma enerva cu asta doar du-te si lasa-i pe ei sa se ocupe de tot.ii spuse fetei ,mangaindu-i obrazul.
Daisuke o asigura pentru a nu stiu cata oara ca totul va fi bine si ca Andrew nu va pati nimic .Dupa ce iesisera cei trei din camera , barbatul incepe sa injure de toti Sfintii pentru ca il durea umarul , iar Daisuke luase apa oxigenata si mio turna pe umar , facandu-l pe Andrew sa il injure.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 11:43 am

Am inceput sa injur cand am iesit din camera si am mers cu tipi aia doi jos dar, inainte sa iesim pe usa m-am oprit.
-Arma sau nu ma misc. le zic serioasa.
Usile erau deschise iar in spatele lor erau vreo 4 baieti cu armele atintite spre noi. Nu cred ca sunt baieti buni aia. Am strigat un "jos" tare si am mers dupa usi. Imediat au aparut niste lasere rosii pe pereti si am stiut ca nu sunt prietenii lor. Nu stiu laga cine eram dar i-am luat arma si a tras in doi dintre ei. Cand sa ma retrg un glont ma zgariat pe umasul stang dar, nimic grav.
-Randul vostru. ii zic si ii dau inapoi pistolul.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 11:48 am

Cei doi trasera , facandu-si cale libera.Intre timp Andrew injura in continuare , pana ce isi scoase glontul cu cutitul.Scrasni din dinti abtinandu-se de la alte injuraturi , vazandu-i pe Rose si cei doi cum urcasera in masina si se pare ca o luasera pe fata pe sus.Ofta zburandu-le unora creierii gandindu-se la locul unde va fi dusa Rose.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 12:00 pm

-Si, unde mergem? ii intreb in timp ce ma uitam la catelusul din bratele mele.
Cand sa ma uita dupa Hassy, nu o vedeam. Am inceput sa ma agit, ori a ramas ca conac si sa dus la Andrew ori a murit.
-Sunal pe Andrew si intreabal daca e Hassy cu el. i-am zis speriata unui dintre ei.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 12:03 pm

Isi auzi telefonul sunand si raspuunse.
-Care e baiu?intreba.
-Iubita ta , intreaba daca e Hassy cu tine?intreba baiatul.
Se uita prin camera si o vazu.O lua in brate calmand-o si schita un zambet.
-Da e cu mine si e bine.O duci la vila mea nu?intreba.
Dupa ce continua sa vorbeasca un timp inchise si continua sa curete cei de pe afara , care incercau sa il omoare.Nick ii spuse fetei ca Hassy e la Andrew si e bine.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 12:09 pm

Am rasufalt usurata si am inceput sa ma joc cu micutul din bratele mele.
-Asa este mereu? ii intreb incercand sa fac concervsatie.
Cand sunt agitata nu mi place sa tac si sa nu fac nimic si in plus vreau sa aflu mai multe despre tipul asta.
Cat de curand va fi mort si nu as vrea sa nu stiu nimic despre el.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 12:16 pm

-Da de fiecare data , dar de nici una nu ia pasat atat de mult cum ii pasa de tine.Adica le salva , dar nu venea dupa ele ne lasa sa facem ce vrem cu ele , dar cu tine am vazut cum te privea si va veni dupa tine suntem suta in suta siguri.spuse Nick zambindu-i fetei.
Ajunsera la vila pana la urma si coborasera avand grija sa nu fie nimeni pe acolo.Ii deschise fetei portiera lasand-o sa coboare.
Andrew reusi sa il impuste pe Alex , dar si el ajunse din nou impuscat in acelasi umar.Injura si cobori toti Sinftii dar reusi sa termine pana la urma.
-Hai sa mergem dupa Rose.spuse tinandu-se de umar.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 12:23 pm

Le-am zambit si am intrat in vila. Era destul de mare si eu inca tremuram ingrijorata. Ma simteam urmarita si nu-mi placea sentimenul asta.
L-am luat pe Nick de mana si i-am zis ca ma simt urmarita si ca ma astept dintr-un moment in altul ca cineva sa fie in sptele nostru si sa traga.
-Hai mai repede inauntru, nu vreau sa se adevereasca ce am zis. i-am zis grabind ca pasul.
Eu sunt mai pesimista de felul meu.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 12:33 pm

-Calmeaza-te Rose , va ajunge si Andrew in zece minute.spuse calm si intra in vila , inchizand usa dupa ei.Fa-te comoda , ca e vila lui Andrew ok?spuse zambindu-i calm.
Andrew si Daisuke , iesira din apartament si se indreptara spre masina parcata in fata conacului.Il durea umarul destul de rau si avea un tricou pe umarul sau pentru a nu mai curge sange.Urca in masina si injura in continuare enervat in timp ce Daisuke conducea spre vila.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 12:40 pm

M-am asezat pe canapea si am asteptat. Am vazut cum picura ceva rosu langa mine si mi-am privit umarul. Aproape uitasem ca am fost impuscata asa l-am luat pe micut in brate si m-am dus la Nick si l-am intrebat unde e baia.
Mi-a zis calm si am urcat scarile. Ma uitam dupa trusa de prim ajutor si am gasit-o apoi am luat apa oxgenata si mi-am dat pe brat. Am icnit incet si am continuat sa-mi curat rana.
Cred ca jos se vor vedea petele de sange, ups!
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 12:44 pm

Ajunsera in scurt timp la vila.Tranti portiera nervos si intra in vila urmat de Daisuke.Dadu cu toate usile si de toti sfintii la fiecare doua minute.Nick si Martin cand auzisera usa mersera in hol cu armele indreptae spre Andrew.
-Unde e?intreba calm desi nu se simtea asa.
-E sus in baie , a lovit-o la umaar in rest e bine.Dar tu , areti ca naiba omule , tot esti taiat.spuse.
Dau din mana plictisit mergand in bucatarie si luandu-si un pahar cu wiski cu gheata si il dadu pe gat lasand paharul pe masa , asteptand sa coboare Rose.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 12:51 pm

Cand am auzit usile trantite jos m-am speriat tocmai mi-am bandajat mana si cand sa ma ridic, m-am impiedicat de catul cazand pe burta. M-am ridicat uitadu-ma urat la el si am alergat pe usa in jos, pe scari apoi m-am dus la Andrew in brate stangandul tare.
-Esti bine!i-am zis fericita incolacindu-mi picioarele in jurul bazinului sau.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 12:57 pm

Icni cand fata sari pe el dar o imbratisa lasand la o parte toata durerea.
-Ti-am promis ca totul va fi bine .ii sopti la ureche tinandu-si mainile pe mijlocul ei.
Toti ii privira dar Daisuke strica momentul , tusind fals.Il privi urat si intelesese ca trebuia sa se bandajeze si el si dupa privirea barbatului , isi dadu seama ca doar cu bautura putea sa se mai dezinfecteze in acel moment.
-Revin in cateva minute iubito.ii sopti sarutan-o dulce si asezand-o pe masa.
Iesi din camera cu Daisuke care avea sticla de wiski in mana si intrara in baie.Deschise sticla , dand drumul bauturii pe rana lui facandu-l sa tipe si sa injure , luand cutitul in mana.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 1:08 pm

L-am auzit pe Andrew cum tipa din cauza durerii si am ras. M-am dus panala baie si l-am privit cum ii venea sa-i dea cu sticla in cap pui Daisuke. I-am luat sticla din mana inainte sa puna in aplicare ce am presupus eu si am luat o gura zdravana asezandu-ma langa el.
-Ce? Sa nu crezi ca mie nu-mi place sa beau. Apropo, Hassy, unde e? in intreb uitandu-ma la Daisuke.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 1:14 pm

-E prin casa pe undeva.spuse luandu-i sticla.Iubito lasa bautura , ca am nevoie de ea acum pentru altceva.continua zambindu-i.
Dupa ce isi curata toate ranile ce le avea se bandaja si se ridica luand-o pe Rose de mana.
-Ramanem aici in seara asta ok?Si maine ne intoarcem la conac si ne intalnim in oras cu Daniel si Diana.spuse zambindu-i cald.Daisuke mergeti voi la conac?intreba.
Acesta dadu afirmativ din cap si iesiera din baie.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 1:22 pm

L-am tras de mana si l-am lipit de perete sarutandu-l. Imi era dor sa fac asta si nu mai rezistam pana in camera sa stau departe de el pur si simplu il vroiam, din toate punctele de vedere.
Mi-am incolacit din nou picioarele in jurul lui reusind sa incep un duel cu limba lui. Mainile mele erau in parul lui tragandul mai aproape de mine.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Andrew Von D. Mon Aug 22, 2011 1:26 pm

Avea mainile pe dupa mijlocul ei , mergand spre scari stiind ca erau singuri in marea vila.Urca scarile incercand sa nu se impiedice cu fata in brate.Limibile lor se impleticeau si se frecau una de cealata.Ajunse destul de repede in camera si o intinse pe patul moale continaund sa o sarute , coborand pe gatul ei.Mana lui se plimba pe piciorul ei dar se opri privind-o.
-Esti sigura ca vrei asta?ii sopti vrand sa fie sigur.
Andrew Von D.
Andrew Von D.

Posts : 77
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Roselyn Bonano Mon Aug 22, 2011 1:39 pm

Ma uitam la el cu oarecare te-am si am dat afirmativ din cap, tremurand. Adevarul e ca am 17 ani si eu sunt inca fecioara si nu mie rusine cu asta dar, pana acum nu a fost nici unu mai rasarit ca sa pot face asta.
-Cred ca ar trebui sa sti ca...inca sunt "fetita tatei" ii zic cu sub inteles rosind toata.
Acum poate mie putin rusine.
Roselyn Bonano
Roselyn Bonano

Posts : 88
Join date : 2011-08-17
Age : 30
Location : pe aici pe undeva

Back to top Go down

Just fuck off - Page 5 Empty Re: Just fuck off

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum