Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...

2 posters

Go down

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...

Post by Vera Heilwig . Sat Dec 31, 2011 7:29 am

Îşi trecu lent degetele prin păr şi ieşi din cabina de schimb , privind în jur . Era destul de târziu , ceasul indicând ora 18 : 30 . Purta un costul din două piese alb , iar sutienul avea diferite desene pe el . Zâmbi fermecător , ochii ei albaştrii , privind în jur . Se aşeză pe un şezlong , întrebându - se pe unde dispăruse Matt . Piscina era în interiorul unui hotel , şi ştia că şi şatenul şi restul " găştii " era pe undeva pe acolo , dar nu avea chef să dea mesaje / telefoane ca să - i caute . Vorbiseră la petrecerea de Anul Nou să meargă în vacanţă împreună şi acum fiecare stătea separat sau cu doi - trei oameni .
" Halal vacanţă împreună " , murmură Vera nemulţumită şi privi apa albastră cu dorinţă . Se ridică şi sări în ea .

Ţinuta ~ Click .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...

Post by Álvarez Matias Sat Dec 31, 2011 8:45 am

Eram cu cativa prieteni pe terasa , fiecare avand cate un cockteil in fata . Radeam , glumeam si timpul trecea pe langa noi . Telefonul imi vibrase si l`am scos din buzunar . Era o tipa ce ma tot batea la cap . I-am inchis , amintindu-mi brusc de Vera , ce ma astepta la piscina . M-am ridicat brusc , luandu`mi la revedere de la baieti si plecand direct inspre piscina . Ajuns acolo , am vazut`o stand pe sezlong . M-am aplecat deasupra ei , sarutandu`i buzele dulce .
- Aici sunt .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...

Post by Vera Heilwig . Sat Dec 31, 2011 4:15 pm

Nu stătuse mult în apă , căci nu avea chef , aşa că după maxim cinci minute ieşi , şi se aşeză la loc pe şezlong . Închise ochii , trecându - şi limba peste buze . Trase aer în piept . Simţi cum buzele - i sunt acaparate şi deschise ochii , privindu - l pe Matias .
" Văd " , murmură cu buzele încă lipite de ale lui . Îşi trecu degetele prin părul lui , apoi rupse sărutul , privindu - l zâmbind dulce .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ... Empty Re: Touching and kissing under the diffuse light of the Moon ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum