Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lunatic Moon ...

2 posters

Go down

Lunatic Moon ... Empty Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Wed Aug 17, 2011 11:48 pm

Cum plictiseala și curiozitatea excesivă îi dădea bătăi de cap lui Hyeon , s - a hotărât să inspecteze mai bine conacul . Și - a luat converșii în picioare și după ce s - a asigurat că Ra nu iese din cameră sau nu sparge nimic , a ieșit pe hol privind în jur . Pustiu după cum credea . A coborât repede scările , având grijă să nu cadă , iar când a ajuns la parter s - a uitat mai întâi să vadă , dacă sunt persoane prin preajmă . Zâmbi mulțumită , apoi pașii o purtară spre coridorul plin cu încăperi închise . Da , ați auzit bine . Conacul avea niște camere ținute sub lacăt , iar lucrul ăsta o cam intriga pe Hyeon . Își ciufuli părul când ajunse în fața unei uși și strâmbă din nas , copilărește , umflându - și obrajii . Găsise o cheie zilele trecute și bănuise , că ar putea fi de la vreun lacăt , având în vedere că era destul de mică . Se căută în buzunare până o găsi , apoi se chinui câteva minute să deschidă lacătul . Răsuflă ușurată , că reuși să o facă și apăsă pe clanță încet . Ușa dse deschise cu un scârțâit ce - i făcu trupul să tresară și își mușcă ușor buzele . Bine , dintr - o dată nu mai era așa de dornică să intre acolo . Trase aer în piept și totuși păși în încăpere , fără a vedea ceva , căci era întuneric beznă . Oftă scurt .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Lee Seung Fri Aug 19, 2011 12:50 pm

Intrasem in acea cladire imensa privind in jurul meu . Eram plictisit pana la moarte si am considerat ca ar fi momentul potrivit sa ma plimb . Ma saturasem sa stau in camera . Auzisem pasi in timp ce analizam coridoarele conacului . M-am dus inspre locul de unde se auzeau pasii . Ajunsesem in partea cu acele camere stranii ce stateau in permanenta incuiate . Curiozitatea ma omora , asa ca am mers in continuare . O usa era deschisa , ceea ce ma mirase . Mi-am muscat buza , intrand in acea camera complet intunecata . Deodata simt ca ma lovesc de ceva . Mai bine spus , de cineva .
- Hey .. Umm ... Cine e ? am spus eu incepand sa pipai persoana din fata mea . Era o fata , simtisem sanii .
Lee Seung
Lee Seung
Admin

Posts : 13
Join date : 2011-08-15

http://dreamworld.omgforum.net

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 1:08 pm

Clipi când auzi vocea , şi scăpă jos telefonul pe care încerca să - l aprindă pentru a face lumină . Îi simţi mâinile respectivului pe trupul , mai bine zis pe sânii ei şi roşi . Mda , avea aceleaşi reacţii ca şi puştoaicele de 15 - 16 ani , dar având în vedere că se purta ca una era normal . Îi dădu peste mâini , murmurând ceva . Altele în locul ei ar fi stat , desigur , şi doh , le - ar mai fi şi plăcut , dar ea , ea nu era ca ele , mai bine zis nu era o curvă . În faţa ei toate tipele care cedau uşor pentru o noapte de sex şi nişte bani erau nişte curve . De fapt şi alea care stăteau să fie pipăite de toţi ... băieţii , tot în categoria aia intrau .
- Bunica , spuse iritată şi se aplecă , pipăind podeaua pentru aş găsi telefonul .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Lee Seung Fri Aug 19, 2011 1:14 pm

Mi-am scos o bricheta din buzunar , luminand camera cu lanterna . Ii gasisem telefonul la picioarele mele si i l-am intins .
- Poftim . am spus eu zambindu-i calm . O priveam putin prea atent , as spune ca ma holbam la ea . Imi parea cunoscuta , dar chiar nu puteam sa`mi dau seama cine era mai exact . In cele din urma se aprinse beculetul . Nu , nu becul din camera ci becul din mintea mea . Un zambet mi se intinse pe fata .
- Tu esti ... Young , right ? am intrebat eu prinzand-o de mana si tragand-o afara din camera aceea .
Lee Seung
Lee Seung
Admin

Posts : 13
Join date : 2011-08-15

http://dreamworld.omgforum.net

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 1:21 pm

Murmură un mulţumsc şi luă telefonul , scuturându - i cascasa albastră cu modele argintii de praf . Îşi ridică privirea spre el , simţindu - se nu tocmai plăcut din cauza privirii lui insistente şi simţi că roşeşte uşor . Da , ca de obicei ! " Proaste obiceiuri ai , Hyeon ! " , o mustră conştiinţa , iar ea îşi dădu ochii peste cap . Îşi aranjă hainele , de fapt tricoul lung şi alb ce - l purta peste colanţii negrii şi apoi tresări când o trase de mână afară .
- Hyeon , îl corectă bruneta . Nu îi plăcea să i se zică Young , numele acela amintindu - i de tatăl ei . Clipi de câteva ori şi îl privi atentă , ştiind că îl cunoaşte şi ea de undeva . Însă pe moment , memoria nu o prea ajuta . " God damn it ! " , gândi şi îşi umflă obrajii într - un mod copilăresc .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Lee Seung Fri Aug 19, 2011 1:36 pm

Iesind din acel intuneric morbind , am inchis usa si am continuat sa merg , tragand-o pe fata de mana . Dupa ce am trecut de acele camere , ajungand la o distanta rezonabila , m-am oprit , intorcandu-ma spre fata .
- Stii ca daca te prindea cineva acolo , o cam puneai .. nu ? am intrebat eu ca sicum n-ar fi fost deja evident . Niciodata nu vorbisem cu Hyeon pana atunci , dar ne stiam din privire . Acum , era practic singura cunostinta a mea de acolo .
Lee Seung
Lee Seung
Admin

Posts : 13
Join date : 2011-08-15

http://dreamworld.omgforum.net

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 1:47 pm

Îşi aduse aminte pe parcurs că era un coleg din şcoală . Mă rog , el era la o altă clasă , pe acelaşi etaj cu ea şi până atunci nu schimbaseră nicio vorbă . Se putea spune , deşi ăsta era adevărul că se cunoşteau din privire . Dădu din umeri , ca un fel de răspuns la întrebarea lui .
- Cine să mă prindă ? Şi odată ce am cheia , de ce ar trebui să mă tem ? întrebă şi apoi se aşeză pe pervazul unei ferestre , începând să - şi legene picioarele încet . Clipi des , privind pe fereastră . Era întuneric beznă afară , cel puţin în grădina interioară a conacului şi acolo era locul cel mai potrivit pentru plimbări , căci romantice . Aşa auzise de la prietena ei ce trâncănea într - una despre cât de superb şi drăguţ era locul şi cât de bine se simţea când era cu Daniel . Scoase limba , uitând că se mai afla şi băiatul acolo , căci nu adora deloc lucrurile siropoase . Ea era , dacă stăteai să te gândeşti o ciudată . Ura majoritatea lucrurile , după care fetele erau înebunite şi nu îi prea păsa de aparenţe şi chestii . " That ' s părfect ! " , gândi veselă .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Lee Seung Fri Aug 19, 2011 1:54 pm

- Pai in camerele acela nu se intra . E ca o regula . Si banuiesc ca stii si tu . Dar ma rog . Ma bucur totusi ca esti aici . Prima persoana cunoscuta pe care o intalnesc . Vrei sa iesim undeva ? am intrebat`o eu zambindu-i calm . Chiar ma bucuram ca e aici . Ma cam plictiseam in general si nu aveam chef sa imi fac noi prieteni prea curand . Faptul ca era ea aici imi inveselise ziua . Probabil era stupid , dar era placut sa intalnesc o fata cunoscuta , de acasa . Mi-am aruncat privirea spre gradina. Era frumoasa , dar as fi preferat sa fie putin mai multa lumina .
Lee Seung
Lee Seung
Admin

Posts : 13
Join date : 2011-08-15

http://dreamworld.omgforum.net

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 2:04 pm

- Wow , chill out , dude . Eşti prea agitat ! spuse cu veşnica - i voce copilăroasă şi dulce . Îl privi analizându - l câteva clipe . Cum doamne iartă - mă îl chema ? Oh , părfect , uitase şi asta . Îşi plesni o palmă invizibilă peste frunte şi parcă tot creierul reveni la viaţă , din starea aceea dulce de somn în care intrase şi toate datele reveniră şi ele . Deci Lee Seung . Bun , era bine că - şi amintea cum îl cheamă , astfel nu se făcea de râs . Nu chiar atât de mult , având în vedere că era se împiedica în propriile picioare şi dacă acum o ştiai în picioare lângă tine , peste câteva minute aveai să se trezeşti că îmbrăţişază pământul sau vreun stâlp , copac , ori altceva . Clipi des şi sîri pe parchet , apoi aprobă . Să mergem , Superman ! Exclamă amuzată şi începu să ţopăie spre ieşirea din conac .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Lee Seung Fri Aug 19, 2011 2:10 pm

- Superman ? Asta de la ce mai vine ? am intrebat eu incepand sa rad si urmand-o incet . Arata atat de matura si se comporta atat de copilaros . Deobicei nu muream dupa acest tip de comportament . Nu-l suportam din simplu fapt ca mi se parea ca se alinta ca niste copii de 3 ani , dar au o varsta la care ar trebui sa fi constient de anumite lucruri . Acum imi placea felul ei de a fi , oarecum dulce . Nici nu exagerase cu copiariile , oprindu-se in fata unui plus si entuziasmandu-se ca , deh , are si el o fundita la gat . Am iesit din conac alaturi de fata .
Lee Seung
Lee Seung
Admin

Posts : 13
Join date : 2011-08-15

http://dreamworld.omgforum.net

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 2:22 pm

- Vine , vine , la minee ! Da , da , de la mine vine , spuse şi îi scoase limba , întorcându - se cu faţa spre el . Mergea cu spatele şi tare - i era că peste câteva clipe se va trezi cu picioarele prin aer . " Oh nu , oh nu ! Ai grijă cum te faci de râs , Hyeon ! " , gândi şi îşi puse palmele la ochi asemeni copiilor mici . Şi după cum se spune , că uneori ai gura sau mă rog , în cazul nostru , gândul aurit , nu dură mult până când bruneta se împiedică şi căzu pe spate . Închise ochii , aşteptând să se lovească de pământ , în timp ce - şi muşca buza .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Lee Seung Fri Aug 19, 2011 2:27 pm

Am inceput sa rad privind-o pe fata cum merge cu spatele .
- Ai grija , poate .. , dar nu apuc sa spun ca vad ca fata aluneca si de duce pe spate . Ma reped la ea , prinzand-o la timp . Privind-o cu atentie , imi aluneca piciorul , ma dezechilibrez si cadem amandoi pe jos . Cel putin apucasem sa o trag usor pe fata . Astfel , eu eram pe jos , iar fata deasupra mea . Ma apucase rasul desi am simtit o durere nu tocmai comfortabila la spate . Aveam nevoie de un masaj acum .
Lee Seung
Lee Seung
Admin

Posts : 13
Join date : 2011-08-15

http://dreamworld.omgforum.net

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 2:32 pm

Îi simte braţul prinzând - o de talie şi deschide ochii , ca mai apoi să - i închidă când văzu că vine iar jos . Bingo ! Măcar aterizase pe moale . Se înroşi mai rău ca un rac şi începu să râdă forţat , când şi el făcu acelaşi lucru . Şi tocmai ce nu dorea să se întâmple , se întâmplase . Reuşise să se facă de râs , mai uşor decât ar fi crezut ea vreodată . Genial , Hyeon , genial ! Se ridică rapid de pe el , încă roşie la faţă şi îl ajută şi pe băiat să facă acelaşi lucru . Îşi scutură hainele , şi - şi ciufulii părul , încercând să facă acea roşeaţă să dispară . Fără succes însă , căci ea era tot acolo .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Lee Seung Fri Aug 19, 2011 2:38 pm

M-am prins de mana fetei , mai mult ca sa nu-i refuz ajutorul caci ma ridicasem singur oricum . M-am scuturat usor de praf si mi-am indreptat spatele . Am privit-o pe fata si am zambit larg , incercand sa imi abtin rasul ce rasuna in interiorul meu .
- De ce ai rosit ? am intrebat eu ducandu-mi mana pe umarul ei si aplecandu-ma usor la nivelul ei . Eram cu mult mai inalt ca ea , dar nu ma deranja . Imi placeau oamenii mai mici d einaltime . As fi vrut sa fiu si eu la fel .
Lee Seung
Lee Seung
Admin

Posts : 13
Join date : 2011-08-15

http://dreamworld.omgforum.net

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 2:44 pm

Făcu ochii mari şi îl privi în ochi . Bună întrebare . Poate pentru că ea roşea şi dacă - i zicea cineva că desenează sau scrie frumos . Ea roşea la orice tâmpenie , mai ales la vreo prostie făcută sau când se făcea de râs .
- Ăăă , păi , hmm , şti , ăh ... Marmeladă ! începu să se bâlbâie ca mai apoi să zică o prostie . Din nou , genial , Hyeon ! Se plezni peste frunte , de fapt palma invizibilă o făcu iar ea îşi scutură capul . O cam dăduse grav în bară şi se făcuse rău de râs , iar acum spusese o mareee tâmpenie . Mai mare şi decât ea . " Ce naiba îţi veni să zici marmeladă ? " , gândi şi se încruntă scurt .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Lee Seung Fri Aug 19, 2011 2:54 pm

AM privit-o incurcat complet de raspunsul ei . Nu avea sens , ceea ce ma facea sa cred ca am surzit eu . Am stat cateva secunde pe ganduri , apoi intreband ..
Ce ai spus ? Ma scuzi , dar nu am inteles . Ma miram cum de trecusera cam doua minute , iar mana mea se afla inca dupa gatul ei . Credeam ca ma va expedia in doua secunde . Am continuat sa merg privindu-i chipul ce era rosu acum . Rosu in adevaratul sens al cuvantului .
Lee Seung
Lee Seung
Admin

Posts : 13
Join date : 2011-08-15

http://dreamworld.omgforum.net

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Hyeon Young . Fri Aug 19, 2011 2:59 pm

- Marmeladă , marmeladă , marmeladăăăă . Gem de prunee , spuse pe un ton copilăresc şi îi dădu mâna la o parte . Începu să se învârtă . Doamne , se comporta asemeni copiilor de cinci ani şi nici că - i păsa , trecând peste chipul ce ardea mai rău ca un foc aprins . Se lăsă să cadă pe spate , în iarbă şi privi cerul respirând rapid . Clipi de mai multe ori , apoi închise ochii , redeschizându - i după câteva clipe . Se simţea , părfect ! Nici că se putea mai bine de atât . Râse scurt .
Hyeon Young .
Hyeon Young .

Posts : 28
Join date : 2011-08-16

Back to top Go down

Lunatic Moon ... Empty Re: Lunatic Moon ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum