Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Exclusive party ~

2 posters

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Sun Jan 01, 2012 11:18 am

Am intrat in casa , impiedicandu`ma de prag si prinzandu`ma de picioarele ei . Eram in genunchi in fata ei . Mai penibil de atat nu putea fi , dar in acel moment nu`mi pasa prea tare . Vroiam doar sa imi treaca raul si sa o am langa mine . M-am prins de ea , ridicandu`ma incet .
- Imi pare rau , Vera .. am spus eu sincer , dar nu tocmai coerent .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Sun Jan 01, 2012 11:31 am

Îl urmări impasibilă , chipul ei rămânând neutru .
" Pentru ce mă rog ? " întrebă pe un ton rece , dar nu mai aşteptă să - i răspundă . Îl luă de braţ şi închise uşa , apoi îl trase spre baie . Intră în încăpere , aprinzând lumina şi dădu drumul la duş , împingându - l sub jetul de apă rece . Îl privi la fel de rece .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Sun Jan 01, 2012 12:02 pm

Apa rece se scurgea pe corpul meu , camasa lipindu`se usor de mine . Am prins`o pe fata tragand`o spre mine si lipindu`mi corpul de ea , udand`o de asemenea .
- Esti un inger . am spus eu tragand`o sub jetul de apa . Probabil urma o lovitura ce ma va adormi instant , dar la starea in care eram , riscam .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Sun Jan 01, 2012 12:07 pm

Se încruntă , mijind ochii în momentul în care o trase spre el , tresărind din cauza apei reci . Îşi puse palmele pe pieptul lui , privindu - l calmă .
" Ei nu mai spune . La fel ca aia de la club , nu ? " întrebă pe un ton sec . Nu - i venea să creadă că acum era un înger şi până atunci se făcuse că nu o cunoaşte . " Dar am uitat , înger e aia care - i proastă şi te ajută . Unde era iubita ta , când erai afară ? " întrebă şi - l împinse ieşind din cabină . " Mă chemi când ai terminat , merg să - ţi pregătesc nişte haine " , murmură , mulţumită că fratele ei îşi lăsase câteva haine acolo .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Sun Jan 01, 2012 12:23 pm

- Nu e .. iubita mea .. am spus eu iesind apoi din dus , inchizand apa . Fata iesise din baie . M-am sprijinit de chiuveta , revenindu`mi putin . Mi`am aruncat camasa de pe mine si la fel si blugii si chilotii , acoperindu`mi mandria cu un prosop legat de talie . Am intrat in camera ei , oprindu`ma in usa .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Sun Jan 01, 2012 2:34 pm

Scoate din dulapul din camera fretelui ei o pereche de boxeri , un triocu şi - o pereche de pantaloni de trening şi se îndreptă spre camera ei , unde intră , deschizându - şi propriul dulap . Îşi luă de acolo schimburi ~ un maieu , o pereche de pantaloni scurţi şi o pereche de tanga , pe care le lăsă pe pat şi se întoarse spre el . Înghiţi în sec , dar rămase la fel de impasibilă ca până atunci . Se îndreptă spre el , ţinând schimburile ce i le alesese , plus un prosop .
" Uite . Mergi în camera alăturată şi schimbă - te . Vin şi eu în zece minute să - ţi pregătesc patul şi să - ţi aduc un ceai şi - un antinevralgic " , spuse calmă , privindu - l în ochi .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Sun Jan 01, 2012 3:01 pm

- Da , sa traiti sefa ! am spus eu luand hainele din mana ei , bajbaind apoi sa ajung in cealalta camera . M-am schimbat cat am putut de repede , luandu`mi pantalonii pe dos . M-am asezat pe jos , stand cuminte si asteptand`o pe fata . Am cascat somnoros , intinzandu`ma apoi pe podea .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Sun Jan 01, 2012 3:06 pm

Intră în baie şi îşi făcu rapid un duş , apoi se îmbrăcă şi coborâ intrând în bucătărie . Puse ibricul pe foc , pentru a face un ceai şi apoi începu să caute prin trusa de prim ajutor nişte pastile . În cinci minute era gata şi urca scările . Intră în camera în care îi spusese să meargă şi clătină din cap , văzându - l pe podea . Lăsă tava pe masă şi se apropie de dulap , scoţând un cearşaf şi o pătură . Făcu rapid patul .
" Aşează - te în pat . Dar întâi , puneţi pantalonii ca lumea pe tine şi pastila asta cu ceai " , spuse şi trase uşor de mână , făcându - l să stea în fund . Îl privi , gândindu - se cum de ajunsese " infirmieră " pentru el . Oftă din toţi rărunchii .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Sun Jan 01, 2012 3:32 pm

M-am ridicat lenes , trantindu`ma pe pat . Nu aveam chef sa`mi mai schimb pantalonii cum ar fi trebuit si i`am lasat asa . M-am ridicat in sezut , luand pastila si o gura mare de ceai . Am lasat ceasca pe dulapior , mai mai s`o dau pe jos , si m`am lasat iarasi pe spate .
- Vera ... am spus eu aproape soptit .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Sun Jan 01, 2012 3:38 pm

Îl privi calmă şi - şi dădu ochii peste cap . Se lovi peste frunte , clătinând din cap . Prinse cana când el o puse la loc şi clipi , trecându - şi mâna prin părul umed . Îl privi cu coada ochiului , admirându - l şi zâmbi blând . Oftă , tresărind când el îi pronunţă numele . Se apropie de pat şi se aşeză pe marginea acestuia , trecându - şi degetele prin părul lui , dându - i - l din ochi .
" Sunt aici " , spuse şi zâmbi cald .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Sun Jan 01, 2012 3:51 pm

Mi-am pus capul pe picioarele ei , luandu`i mana in a mea si jucandu`ma usor cu ea . Vroiam atat de mult sa o sarut , dar amintirea acelei palme , ma facea sa dau inapoi . Si totusi , parca nu ma puteam abtine , buzele sale fiind mult prea ispititoare .. M-am ridicat in sezut , ducandu`mi palma pe obrazul ei . O mangaiam usor , apoi apropiindu`ma lent . Mi-am lipit buzele de ale sale , sarutand`o incet , dulce si totusi cu o oarecare teama .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Sun Jan 01, 2012 3:54 pm

Îl privi în ochi , trecându - şi mâna peste fruntea lui încet şi îi zâmbi . Se uită la el mirată când se ridică şi îşi puse mâinile pe umerii lui pentru a nu cumva să cadă , căci încă mai era beat şi nu voia să rişte . Mări ochii uimită când îi simţi palma pe obrazul ei şi clipi , văzându - l apropiindu - se . Închise ochii în acelaşi timp în care buzele lor se lipiră şi îi răspunse la sărut , deşi fiecare părticică a conştiinţei sale îi urla să înceteze .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Sun Jan 01, 2012 4:07 pm

Imi miscam buzele usor , peste ale sale , trecandu`mi mai apoi limba peste ele . Inca nu eram mort , ba chiar imi raspunse la sarut . Neh , cred ca visam , caci altfel nu se explica . Mi-am strecurat incet limba , incepand sa o frec lent de a sa , gustandu`i aroma ce ma imbata mai rau decat alcoolul .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Mon Jan 02, 2012 12:58 am

Îşi lăsă încet braţele pe spatele lui , muşcându - l de buză şi se apropie mai mult de el . Îşi băgă o mână în părul acestuia , şi începu să se joace cu limba lui . Se lipi de el simţindu - şi sânii presaţi de pieptul lui , şi - l muşcă de buză , sugând acel loc .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Mon Jan 02, 2012 5:58 am

M-am lasat pe spate , tragand`o deasupra mea , continuand sa o sarut . Sigur visez .. Macar sa profit . Oricum , eram sigur ca urmatoarea zi nu`mi voi mai aminti nimic , macar clipa sa o traiesc . Firele sale de par imi ajungeau in ochi , dar nu ma deranja . Eram prea adancit in sarut ca sa mai bag de seama restul lucrurilor .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Mon Jan 02, 2012 6:05 am

Îşi puse palmele pe pieptul lui , stând acum deasupra acestuia . Îi simţea palmele pe spatele ei , iar asta o făcea să tremure de plăcere . Nu se aştepta ca el să - şi amintească dimineaţă de asta , dar se simţea rău . Îşi dezlipi până la urmă buzele de ale lui , când simţi că nu mai are aer şi îşi trecu degetele pe chipul şi apoi prin părul lui .
" Dormi Matias , eşti obosit " , spuse încet şi îi sărută din nou buzele , apoi se ridică . Trase aer în piept , dând să plece .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Mon Jan 02, 2012 2:32 pm

Am prins`o de mana cand aceasta se ridicase de pe pat . Fata se dezchilibrase ,ajungand iarasi pe pat .
- Stai cu min in noaptea asta ... te rog . Am spsus rpinzand`o in brate , ca pe un ursulet de plus . Vroiam sa dorm , stiind ca o am la pieptul meu . As fi fost mai linistit ..
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Mon Jan 02, 2012 2:39 pm

Îşi pierdu echilibrul şi căzu lângă el . Trase aer în piept şi oftă , apoi aprobă , punându - şi capul pe pieptul lui . Îşi dădu părul de pe chip , clipind des din genele - i lungi . Se simţea bine lângă el , dar avea un sentiment ciudat . Îşi muşcă buza cu putere .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Mon Jan 02, 2012 3:14 pm

Am strans`o tare la pieptul meu , inspirandu`i parfumul . Ma facea sa ma simt mai bine , stiind ca e langa mine . Am sarutat`o scurt pe frunte , inchizand apoi usor ochii . Deja simteam cum somnul ma loveste , incepand sa`mi imaginez diferite lucruri , ce incet - incet , deveneau vise .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Mon Jan 02, 2012 3:20 pm

Zâmbi uşor în colţul gurii şi rămase lângă el , fără a putea să adoarmă . Trase aer în piept , şi după vreo două ore în care stătu lipită de el , îi dădu braţele la o parte încet şi se ridică , pentru că - i era sete . Îl sărută uşor în colţul gurii , oftând tristă mai apoi şi ieşi încet din cameră , coborând în bucătărie . Îşi turnă într - un pahar suc de portocale , pe care - l bău pe nerăsuflate şi apoi privi câteva clipe pe fereastră . Se întoarse pe călcâie şi ieşi din încăpere , privind în treacăt ceasul . 2 dimineaţa . Trase aer în piept , şi urcă încet scările .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Mon Jan 02, 2012 3:25 pm

Am dormit adanc intraga noapte , trezindu`ma apoi pe la 11 si ceva dimineata , simtind ca imi bubuie capul , la propriu .
- Ughh .. am mormait eu , ridicandu`ma in sezut , cu ochii intredeschisi , somnorosi . Avusesem un somn atat de linistit , ca mai bine nu se mai termina prea curand . Acum insa , capul imi exploda si aveam senzatia ca duhnesc a alcool .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Mon Jan 02, 2012 3:28 pm

Rămăsese cu el toată noaptea reuşind chiar să adoarmă , dar de dimineaţă pe la nouă , se ridică şi ieşi , făcând rapid un duş . Îşi luă pe ea o pereche de blugi scurţi şi o cămaşă în carouri , pe care o legă deasupra buricului , lăsând - o deschisă la primii nasturi şi apoi se apucă să facă de mâncare , pregătind cafeaua şi nişte pastile pentru şaten . Urcă sus , şi deschise uşa , privindu - l .
" Neaţa soare , te - ai trezit ? " întrebă zâmbind dulce .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Mon Jan 02, 2012 3:39 pm

Am privit`o pe fata , frecandu`ma la ochi cu o mana . Eram somnoros , mahmur si toate cele . Incepeam sa`mi amintesc usor , usor , cele intamplate cu o noapte inainte . Ne sarutasem ?? Nu cred .. Probabil fusese doar un vis de`al meu , o fantezie .. Am cascat , zambindnu`i apoi .
- Neatsa ..
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Vera Heilwig . Mon Jan 02, 2012 3:43 pm

Îl privi , analizându - l calmă şi îşi abţinu un oftat . Era aşa după cum vredea ea . Nu - şi mai amintea absolut nimic . Zâmbi calmă , deşi nu era zâmbetul ei şi se apropie de el .
" Masa e gata . Plus o cafea extrem de tare şi câteva pastile care - ţi vor face bine " , spuse pe un ton cald , dar nu - l privi în ochi , dând la o parte perdelele . Deschise fereastra .
Vera Heilwig .
Vera Heilwig .
Admin

Posts : 57
Join date : 2011-12-30

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Álvarez Matias Mon Jan 02, 2012 3:50 pm

Fata arata extrem de bine . Era imbracata atat de provocator , cu o camasa in carouri si pantaloni scuti de blugi , parca scoasa din fantezia oricarui barbat . M-am ridicat din pat , cu o lene notorie , ducandu`ma spre fata . Am prins`o de talie , lipind`o de corpul meu .
- Nu am visat , nu ? am intrebat`o eu ducandu`mi buzele la urechea sa .
Álvarez Matias
Álvarez Matias

Posts : 56
Join date : 2011-12-27

Back to top Go down

Exclusive party ~  - Page 3 Empty Re: Exclusive party ~

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum