Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Party all night

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Party all night Empty Party all night

Post by Daniel Parker Fri Aug 19, 2011 11:34 am

Dupa ce ne-am schimbat de hainele de plaja am mers la un club din oras, pe unde frecventam eu si Andrew.
Purtam o pereche de blugi negri, cu un maieu pe corp, tot negru si o camasa alba deschisa la nasturi si in picioare purtam o pereche de basketi albi. Parul era ciufulit si cred ca m-am dat cu prea mult parfum si pe mine ma deranja mirosul dar, am vrut sa miros si eu mai bine ca deobicei.
Stateam in fata clubului rezemat de usi asteptand-o pe Diana sa vina si sper sa o faca cat de curand pentru ca imi pierd rabarea repede.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Fri Aug 19, 2011 11:42 am

Parca in parcarea clubului si cobori.Era imbracata intr-o rochie scurta , fara bretele de culoare alba cu paiete.In picioare avea o pereche de sandale albe , care se legau pe gamba , aprul il avea desprins , cazandu-i liber in cascade intunecate.Isi indrepta pasii spre intrare , vazandu-l pe Daniel si uimita de imbracamintea lui , zambind.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Fri Aug 19, 2011 11:54 am

Am vazut o fata care arata foarte bine intr-o rochie alba cu paiete, ii scotea picioarele in evidenta si imi placea cum arata.
M-am uitat mai atent la ea si am vazut ca era Diana. I-am zambit la randul meu si m-am dus la ea sarutand-o scurt pe buze.
-Arati bine in seara asta. i-am zis punandui mana pe dupa gat si privind-o zambitor.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Fri Aug 19, 2011 11:59 am

-Mersi , si tu arati foarte bine.spuse la randul ei zambindu-i cald.
Isi puse mana pe dupa mijlocul lui continuand sa zambeasca si scotand limba la el copilareste.Se simtea atat de bine in preajma lui si nu mai conta nimic in afara de el.Mintea-i zbura aiurea , pentru cateva clipe dar isi revenii la timp , pentru a nu da in fantezii.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Fri Aug 19, 2011 12:07 pm

-Chiar trebuie sa-ti ti limba, in gura. i-am zis amuzat in timp ce mergeam spre intrarea in club.
Am deschis usa lasand-o pe ea sa intre prima si am fost "atacati" de lumini din toate partile. Ringul de dans era plin, la fel cred ca era si in separee dar, nu-i nimic. Deocamdata ne vomrezerva atentia pentru barul dincolo de ringul de dans.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Fri Aug 19, 2011 12:22 pm

-Imi pare rau dar nu pot , asa sunt eu de felul meu imi place sa enervez unele persoane.spuse chicotind.Si tu esti mai special.continua.
Intra in club , privind in jur.Era chiar plin , se pare ca toti stiusera de petrecere in afara de ea pana ce isi intalni "printul ".Il privi in ochi zambindu-i cald si il saruta scurt.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Fri Aug 19, 2011 12:40 pm

-Vrei sa bei ceva? O intreb in timp ce mergeam spre bar.
Cred ca in seara asta voi fi mai grijuliu cu ea, nu vreau sa pateasca, ca celelalte prietene pe care le-am avut. Toate au sfarsit violate in baie sau cine mai stie unde.
In seara asta am de gand sa am grija de ea ca de ochi din cap, pana nu stiu sigur ca este in siguranta o sa fiu ca un tata pentru ea. Sper doar sa nu exagerez.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Fri Aug 19, 2011 12:48 pm

-Da sigut , un coktail ar fi o idee buna.spuse zambind.Merg pana la baie , revin in cateva minute.spuse sarutandu-l scurt.
O lua spre baie , fara sa bage in seama pe cei ce se uitau insistent la ea.Nu ii pasa , mintea ei fiind plecata in alta parte.Intra in baie , vazand ca erau doi baieti si se dadu in baie cerandu-si scuze , dar se pare ca ghinionul era de partea ei.Unul dintre ei o prinse de mana , tragand-o in baie si lipind-o de perete vrand sa o pipaie.Incerca sa il dea la o parte dar nu reusi.
-Lasa-ma te rog.sopti , incepand sa tremure involuntar.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Fri Aug 19, 2011 1:00 pm

Am comandat ce si-a dorit Diana apoi mi-am luat si eu un wiski. M-am uitat la ea pana sa dus la baie si am vazut ca a intrat la baieti.
M-am uitat ciudat la ea apoi crede-am ca-si va da seama si singura ca nu este baia unde isi dorea sa ajunga.
Am dat pe gat paharul de wiski si m-am indreptat spre baie putin nervos. Ar fi iesit de mult daca baia era goala. Am alergat pana la baie trandind usa de perete cand am intrat. Bine inteles, doi baieti incercau sa violeze o fata, coincidenta fiind ca fata aceea era Diana.
M-am dus la unul din iei si l-am batut incet pe umar, dandui un pumn in gura cand si-a intors privirea spre mine. Celalalt care o tinea pe Diana lipita de perete, nu ma baga in seama asa ca l-am luat de geaca si l-am dat cu capul de chiuveta, ups. O sa aibe o durere de cap mai tarziu.
-Esti bine? am intrebat-o luand-o in brate.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Fri Aug 19, 2011 1:09 pm

Isi inclesta degetele pe camasa lui Daniel tremurand.Isi ascunse fata in peiptul sau , lasand cateva lacrimi prelingandu-se pe obrajii ei.
-Da , sunt bine.Ai ajuns la timp.sopti , fara al privi pe moment.
Incerca sa se calmeze , cand se simti in bratele sale , stia ca era in siguranta , dar nu isi putea scoate din cap ca mai avea putin si ajungea violata.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Fri Aug 19, 2011 1:16 pm

Am simtit-o cum tremura in bratele mele si am strans-o la piept. Nu vroiam sa se ajunga pana aici dar norocul nu vrea sa fie de partea mea nici acum. A fost bine ca am actionat repede.
O mangaiam pe spate si ii sopteam cuvinte linistitoare la ureche in speranta ca se va calma.
-Vrei sa plecam? o intreb ingrijorat.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Fri Aug 19, 2011 1:20 pm

Se linisti pana la urma , si isi ridica privirea spre Daniel zambindu-i usor.
-Nu , nu am de gand sa plec din cauza a aceea ce s-a intamplat.Trece.sopti trecandu-si incet degetele peste obrazul sau zambindu-i cald.Ii era recunoscatoare ca o salvase de aceasta data si mai ales ca era langa ea si isi dadea seama ca tine la el mai mult decat tinuse la cineva pana acum.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Fri Aug 19, 2011 2:01 pm

I-a zambit si am scoso din baie revenind la bar. Mi-am mai comandat un wiski si o priveam pe Diana putin ingrijorat. De ce mi se intampla mereu mie lucrurile astea.
-Hai sa dansam. i-am zis intinzandui mana politicos.
Vreau sa uite de incident si sa facem ceea ce ne-am propus cand am venit aici si anume, sa ne distram.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Fri Aug 19, 2011 2:06 pm

Termina coktailul din cateva inghitituri , desi nu bea asa deobicei.Ii zambi luandu-l de mana si mergand spre ringul de dans.Isi puse mainile pe dupa gatul sau , intorcandu-se si avand spatele lipit de pieptul lui Daniel.Incepu sa danseze zambind.Stia sa uite de incidente destul de repede , pentru a se putea simti bine si nu vroia sa il piarda pe baiat sau sa il ingrijoreze aiurea.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Fri Aug 19, 2011 2:13 pm

Ma miscam odata cu Diana pe ritmurile muzicii, mainile ei fiind dupa gatul meu iar ale mele fiind pe soldurile ei. Am muscat-o incet de gat si am continuat sa dansez.
Ma bucuram nespus ca a uitat de acel incident si ca nu a fugit de mine asa cum ar fi facut alte fete dar, mai important de atat era faptul ca, am ajuns la timp si nu a fost violata de acei doi betivi.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Fri Aug 19, 2011 2:22 pm

Icni incet cand o musca de gat si doar zambi.
-Asta inseamna ca sunt a ta?sopti referindu-se la semntul lasat de Daniel pe gatul ei.
Se simtea bine cu el si nu regreta nici o secunda ca venise.Isi pastra zambetul cald pe buze continaund sa danseze miscandu-se odata cu el , simtind fiori in tot corpul.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Sat Aug 20, 2011 2:55 am

-Da, si nu voi lasa nimci sa-ti faca rau. i-am zis soptindui la ureche apoi sarutandui zona de unde am muscat-o.
Ma simteam bine alaturi de ea si imi placea cum danseaza. I-am soptit ca ma intorc la bar si am lasat-o sa danseze. M-am asezat in asa fel incat sa o pot vedea pe Diana cum danseaza si se simte bine. Mi-am comandat inca un wiski dar, de data asta nu l-am mai dat pe tot pe gat si mi-am aprins o tigara.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Sat Aug 20, 2011 5:20 am

Zambi cand o saruta si dadu afirmativ dansa putin , iar apoi se intoarse si ea la ba , zambindu-i cald lui Daniel.Se simtea bine si nu mai conta nimic pentru ea , in afara ca era cu el.
-Ma bucur ca m-ai adus sincer.spuse trecandu-si degetele peste bratul sau , continaund sa zambeasca.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Sat Aug 20, 2011 10:44 am

Sunt sigur ca iar fi placut si mai mult daca nu mai era putin si era violata de niste betivi idioti.
Mi-am stins tigara si i-am zambid calduros Dainei. Ma simteam ca dracu pentru ce sa intamplat adineauri si nu prea vroiam sa mai raman dar, daca micuta mea vrea sa danseze si sa se distreze, ce sa fac?
I-am facut semn barmanului sa vina putin si l-am intrebat daca sa eliberat vre-un separeu, cand Diana nu era atenta.
Mi-a dat cateva detalii si am luat-o pe Diana de mana, tinand-o aproape de mine, daca vrea distractie, cine sunt eu sa o opresc?
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Sat Aug 20, 2011 2:14 pm

Il urma nefiind atenta pe unde merge sau ceva de genu.Privi cu o spranceana ridicata stand pe langa el si zamind doar.
-Unde mergem?intreba curioasa , intrcandu-si privirea spre el , privindu-l curioasa.
Avea acel dar , de a fi mult prea curioasa in tot ce se intampla in jurul ei asta era sigur.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Sun Aug 21, 2011 2:15 am

-Vei vedea cand vom ajunge acolo. i-am zis zambind.
Am facut dreapta si am ajuns la un separeu destul de frumos. Culoarea mov domina camera iar canapelele erau negre.
M-am asezat pe una din canapele si am tras-o pe Diana in bratele mele sarutand-o dulce pe buze.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Sun Aug 21, 2011 11:33 am

O facuse curioasa dar nu stia de ce.Isi puse mainile pe dupa gatul lui , raspunzandu-i la sarut , zambind in sinea ei .Isi cobori mana pe bratul sau , simtind o gramada de fiori in tot corpul bucurandu-se ca era cu el , luamea parca oprindu-se pentru ei doi.Nu mai ii pasa de nimic , tot ce stia in acel moment era el si cat de bine saruta.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Sun Aug 21, 2011 11:40 am

Mana mea stanga era pe spatele ei iar cealalta era in parul fetei. Imi placea sa o simt aproape de mine, sa o strang in brate, sa o sarut, sa o simt. Firori calzi imi treceau prin trup la fiecare atingere a tinerei si imi placea lucrul asta. As sta cu ea aici mult timp dar, asta seara am alte planuri.
Acum depinde sa fie si ea de acord cu ceea ce vreau eu.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Diana Dolcevitto Sun Aug 21, 2011 11:43 am

Isi strecura limba printre buzele lui zambind in sinea ei.Ii placeau atingerile lui , facand-o sa se simta bine si speciala in acelasi timp.Nu stia cum sau de ce o atragea atat de mult , dar vroia ceva pe bune pana la urma.Nu vroia doar o aventura de o noapte , nu a fost niciodata asa si nu avea de gand sa inceapa de acum.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Daniel Parker Sun Aug 21, 2011 11:53 am

Am inceput un adevarat duel cu limba ei care nu prea vroia sa cedeze teritoriu dar, nici eu nu ma lasam mai prejos. O tineam in brate pe tanata ne lasandui loc pentru a se misca si m-am lasat pe spate, pe canapea iar pe ea am tras-o peste mine fara sa intrerup sarutul.
Ma simteam bine si daca ar fi dupa mine am sta asa mult si bine, pe mine nu ma deranja.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

Party all night Empty Re: Party all night

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum