Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All day....All Night...[+18]

2 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

All day....All Night...[+18] Empty All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Sun Aug 21, 2011 12:52 pm

Pe drum in spre conan ne-a c-am prins ploaia si acum eram usi leoarca. In fata conacului am vazut cateva dubite negre si m-am uitat ciudat la ele.
Am intrat si am mers in camera mea inchizand usa bine.
-Dute si fati un dus cald, vin si eu imediat. i-am zis scotand telefonul.
I-am trimis un mesaj lui Anrew intrebandul ce este cu dubitele de afara si mi-am dat jos haiele ramanand in chiloti si intrand in baie.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Sun Aug 21, 2011 12:55 pm

Dadu afirmativ din cap si merse in baie.Era cu spatele la usa , incercand sa isi desfaca rochia , dar nu avea prea mult noroc.Intre timp Daniel priimise mesaj de la Andrew.
,,Au fost probleme pe aici....au venit Alex cu restu idiotilor si na sa fim siguri ca va fi totul bine".
Privea in gol pentru cateva clipe , fara sa isi dea seama ca Daniel intrase in baie.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Sun Aug 21, 2011 12:59 pm

I-am desfacut rochia sarutand-o incet pe buze. Am dat drumul la apa in cabina de dus si m-am intors cu fata la ea.
Cred ca era putin rusinata dar, sa fim seriosi, am mai vazut fete dezbracate pana acum.
-Iti dau un dolar daca tu ai ceva in plus de alte fete. i-am zis razand.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Sun Aug 21, 2011 1:06 pm

-Mersi dar nu iau bani ca sa ma dezbrac o pot face si pe gratis , dar doar pentru o persoana speciala.spuse scotand limba la el.
Isi puse mainile pe dupa gatul sau , fiind doar in lenjerie intima si sarutandu-l dulce pe buze.Se departa putin de el intorcandu-se cu spatele din obisnuinta si desfacandu-si sutienul , incet.Avea acel obicei ca sa enerveze oamenii cand se schimba.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 2:36 am

Am ras si mi-am dat boxeri jos intrand in dus. Mi-am lipit fruntea de peretele rece al cabinei si am lasat apa calda sa ma ude. Ma simteam mult mai bine acum si speram sa stam ceva vreme aici.
Inca ma simteam prost pentru ceea ce sa intamplat la club si nu vreau sa se mai repede. Acum, va fi mereu cu mine si nu vreau sa-i mai dau drumul vreodata.
Am ramas asa si am asteptat-o pe Diana sa intre in cabina.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 2:43 am

Dupa ce se dezbraca , intra in cabina ezitand la inceput.Il ibratisa pe la spate , sarutandu-l usor pe gat zambind calma , bucurandu-se de apa calda care cadea pe corpul ei.I se parea ciudat , dar ii placea acea senzatie , pe care o avea.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 2:47 am

I-am simtit bratele in jurul meu si le-am atins incet ca si cum ar fi din sticla si din cauza mea sar putea sparge sau cine stie ce ar putea pati.
Ma simteam bine alaturi de dar, trebuie sa o protejez pe ea si pe verisoara ei. Ambele sunt importante pentru noi si sunt sigur ca Andrew nu vrea sa o piarda pe roscata.
Asta e prima data cand ne-am atasat atat de tare de niste fete noi si cred ca asta va fi o relatie de lunga durata.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 2:59 am

Nu mai avea cuvinte , simtind fiori in tot corpul , la atingerile lui Daniel.Ii placea mult de el si nu ii pasa de aproape nimic , in afara de el.Ofta incet , rezemandu-se cu spatele de peretele rece , lasandu-si capul pe spate , bucurandu-se de apa calds.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 3:11 am

M-am intors cu fata la ea si i-am privit ochii. Desi tentatia era mult prea mare ca cobor privirea m-am rezumat doar sa-i privesc fata. Era frumoasa si acum, sper sa fie a mea, mult timp.
M-am apropiat de ea si i-am luat fata in maini sarutand-o dulce. Chiar daca ea nu vrea nimic mai mult eu ma pot rezuma doar la ceea ce imi place.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 3:16 am

Ii raspunse la sarut , punandu-si incet mainile pe dupa gatul sau.Chiar daca spusese ca nu vroia nimic mai mult , acum nu mai era sigura de ce vrea.Isi strecura limba printre buzele lui si il trase mai aproape de ea.Nu vroia sa mai plece de langa ea.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 6:02 am

Mi-am pus mainile pe spatele ei lipind-o mai bine de mine. Limba mea avea un adevarat duel cu a ei dar, se pare ca nici unul din noi nu va castiga, nu in seara asta.
Am coborat cu saruturile pe gatul ei apoi m-am oprit urcand inapoi dar, pe cealalta parte.
Ma simteam bine, stand un dus, cu apa calda care ne lovea, cu ea in bratele mele, nu vroiam sa mai plec de langa ea.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 6:07 am

Isi lasase capul pe spate zambind si muscandu-si buzele fara sa vrea , simtind fiori in tot corpul la saruturile lui.Mainile ei , se plimbau pe spatele lui zambind si inchizand ochii.Nu vroia sa mai plece de la el , mintea ei umbland destul de departe.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 6:12 am

Ma manca atat de tare sa cobor mai jos de gat incat o sa fac asta fara sa-mi dau seama dar, trebuie sa ma controles si sa-i respect dorinta.
Am sarutat-o pe buze si i-am muscat incet buza inferioara. Ma simteam atat de bine cu ea aici ca cine stie poate se va razgandi.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 6:14 am

Ii raspunse la sarut , dar cand o musca de buza il privi putin urat.Nu prea ii placea sa fie muscata de buza dar se resemna si continua sa il sarute , lipindu-si mai bine corpul de al sau , simtindu-se mult prea bine acolo , alaturi de el.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 6:23 am

O simteam cum se lipeste din ce in ce mai mult de mine si nu ma deranja dar, ce vom face in continuare. Eu nu ma pot abtine si cat de curand, eu o sa patesc ceva tare interesant la mine, putin mai jos asa ca, mai bine ne-am face dus si am merge in pat la culcare.
-Nu vrei sa facem totusi dus? o intreb sarunad-o pe gat.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 6:27 am

-Sincer...nu prea.sopti , avand ochii inchisi si capul pe spate.
Se simtea mult prea bine si nu mai prea gandea logic atunci , simtindu-se nici ea nu stia cum dar mintea ei era prea departe sa mai isi dea seama ce tocmai mai avea un pic si facea.Nu vroia sa regrete dar instinctul o indemna sa continue ca poate avea incredere in el , si vroia sa creada ca tine la ea.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 11:19 am

M-am lipit de peretele rece al cabinei si o priveam pe tanara si de data asta am lasat privirea mai jos ne mai putand rezita. Adevarul era ca arata foarte bine si fara costumul de baie si acum, era cu mine, uda in dus si stam in polii opusi ai cabinei.
De obicei cu alte fete deja eram pe cabina de dus cu ele dar, cu ea este diferit. Cu ea nu pot face asta pentru ca nu vrea.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 11:25 am

Cum era liniste nu bagase de seama pana atunci focurile de arma.Se incrunta usor si il privi.
-Ce se intampla afara?intreba curioasa privindu-l pe Daniel in ochi.
Stia ca ceva nu era in regula si stia foarte bine cum sunau focurile de arma , ea avand in camera un pistol de calbiru 50 si o katana.Ii astepta raspunsul , fiindu-i pentru prima data groaza de ce se putea intampla.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 11:32 am

-Verisoara ta. i-am zis scurt si la obiect.Cineva o vrea violata apoi moarta.i-am zis fara sa-mi dau seama ca nu vorbesc cu o curva ci cu o fata minunata.
M-am uitat la ea si mi-am tras o palma peste frunte. Aveam arme in camera ca sa o pot apara dar, nu sunt sigur ca ar trebui sa se bage. Andrew a zis ca are totul sub control.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 11:39 am

-Ce?Ce?Ce?spuse Diana uimita privindu-l pe Daniel.
Incepu sa tremure incontrolabil cand auzise.Nu ii venea sa creada ca verisoara ei , era mai un pic si ajungea violata , si ea ce facea?Mai avea un pic si se culca cu Daniel.Isi duse mainile in jurul corpului , lasand amintirile sa ii apara in fata ochilor.Parca istoria se repeta , si ea patise ceva in genul dar nu se astepta ca verisoara ei sa o pateasca , deoarece ea era cea care intra in bucluc mai tot timpu.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 11:46 am

Am privit-o cum tremura si am oprit apa luand-o in brate. Fara sa mai stau pe ganduri am iesit in cabina si am pus un halat pe ea si unul pe mine apoi am luat-o ca pe mireasa si am dus-o in pat.
-Linistestete, Andrew va avea grija de ea, iti promit eu asta. i-am zis tinand-o in brate si sarunadui incet fruntea.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 11:50 am

Avea incredere ca Andrew va avea grija de verisoara ei dar nu putea sa inteleaga cum de ea intrase in probleme.Ofta incet , calmandu-se intr-un final stand inca in bratele lui.
-Ce noapte agitata.sopti privindu-l in ochi , si trecandu-si degetele peste obrazul sau zambindu-i cald.
Inca era agitata dar nu arata acest lucru.Nu vroia sa mai piarda nici o persoana , o ucidea pe dinauntru acest gand.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 11:57 am

-Gandestete cum se simte Andrew acum. ii zic privind in gol.
Sunt foarte calm cand ea este langa mine si nu pot sa nu fiu sincer cu ea. E asa draguta si pare atat de inocenta incat, imi vine greau so mint.
O sarut incet pe frunte si ii zambesc.
-Totul va fi bine.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Diana Dolcevitto Mon Aug 22, 2011 11:59 am

-Stiu cum se simte...sopti cu jumatate de gura.
Stia mult prea bine cum se simte Andrew in acea clipa , pentru ca pana la urma crescuse in mafie.Ofta incet si il saruta dulce pe buze zambind in sinea ei.Nu se putea abtine sa nu il sarute , se simtea mult prea bine langa el.
Diana Dolcevitto
Diana Dolcevitto

Posts : 105
Join date : 2011-08-17

http://zuppy.forummagic.net/

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Daniel Parker Mon Aug 22, 2011 12:16 pm

I-am raspuns la sarut apoi i-am zambit. Am ridicat patura si i-am zis sase bage sub ea iar eu m-am dus in bucatarie si l-am sunat pe Andrew.
-Te rog spune-mi ca nu se intampla la ce ma gandesc eu. ii zic cand raspunde.
- Daniel , spune-i Dianei ca Rose e bine , dar nu ii zi ca e la vila mea acum ok?Am fost impuscat in umar si acum sunt cu Daisuke incercand sa il prind pe Alex , apoi merg dupa ea.Te sun eu cand ajung la vila ok frate?Ai grija ce faci si nu iesiti din camera.
-Ok, ai grija! am zis inchizand intorcandu-ma la Diana.
Daniel Parker
Daniel Parker

Posts : 71
Join date : 2011-08-17
Age : 32

Back to top Go down

All day....All Night...[+18] Empty Re: All day....All Night...[+18]

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum