Dream Wold
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Girls would kill to be with me

2 posters

Go down

Girls would kill to be with me Empty Girls would kill to be with me

Post by Kim Jonghyun Wed Aug 17, 2011 10:07 am

Privat.
Soare, căldură şi... hehe, fete frumoase peste tot prin grădină. Visul lui Jonghyun de când se ştie. A fost cu multe fete, cel mai probabil cu vreo treizeci şi ceva? Asta doar în acest an. Şi nu exagerez. A fost cu câte o fată în fiecare zi. Are you like fucking kidding me? No, I'm serious. De un timp nu a mai fost cu nicio fată în camera sa, aşa că trebuia să revină la vechiul Jonghyun. I'm Kim fucking Jonghyun.
Stătea pe iarbă, privind fetele ce se plimbau pe lângă el şi şuşotind, probabil cât de "awesome" este el. Nici nu trebuia să se chinuie prea mult să le ia la el în pat, fiindcă toate erau nişte sluts. Sluts e puţin spus. În fine, aceste fete îi făceau pe plac, aşa că nu trebuia să vorbească urât despre ele. OH NO NO!
Kim Jonghyun
Kim Jonghyun

Posts : 8
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Jung Hee Joo Wed Aug 17, 2011 10:29 am

Nu trecuse prea mult de când terminase lecţiile de balet, iar azi fusese obositor. A trebuit să meargă la ale ei, apoi la o clasă fetiţe de 10 ani cărora a fost nevoită să le ţină cursul de astăzi, pentru că profesoara ei avea nu ştiu ce audiţie. După ce termină cu tot simţi că are nevoie de o pauză, una foarte lungă. Întreg corpul ei era obosit şi mai că îi venea să se întindă pe jos şi să doarmă. Dar până la urmă un duş rece a mai înviorat-o şi a decis să meargă la plimbare prin grădină.
Nu avea cu cine să meargă, dar eh... era ok şi singură, aşa avea timp să-şi facă ordine prin gânduri. Îşi lua doar IPodul, pe care îl aprinse şi îi dădu volumul destul de încet, să audă dacă o strigă cineva, sau dacă dă vreo maşină peste ea, pentru că... asta nu era oricum nimic nou.
Începu să meargă din ce în ce mai încet. Picioarele ei parcă nu mai făceau ce comanda creierul, nu mai aveau deloc forţă. Scoase un mic sunet, de durere. Da, bineînţeles că era de la lovitura luată la orele de balet. Piciorul drept era negru într-o parte, de asta îşi şi luase pantaloni lungi, deşi era destul de cald afară. Oftă scurt, dar îşi continuă plimbarea, numai că nu mergea mai repede decât un moşneag amărât.
Jung Hee Joo
Jung Hee Joo

Posts : 5
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Kim Jonghyun Wed Aug 17, 2011 10:37 am

Primise deja numărul majoritatea fetelor de pe acolo, adresele şi chestii. Era mândru de el. În doar cinci minute, toate fetele erau în faţa lui. Dar ceva îi atrase atenţia. Nu ele, ci o altă fată. O văzuse pe acolo, o văzuse şi în liceu. Haha, ea e fata cea deşteaptă care tot timpul a avut cea mai mare notă la examene. Credea că învăţa zilnic, sau ceva de genul. Dar nu părea aşa. Sau poate părea. Oricum nu e frumoasă şi uneori purta ochelari, atunci chiar ziceai că e tocilară.
S-a ridicat de pe jos ducându-se cu paşi repezi către ea. Era mai înalt decât ea cu câţiva centimetri. Jonghyun a fost din totdeauna scund şi a fost batjocorit de mulţi din cauza asta, dar uite-te acum, are toate fetele la picioare.
-Hei, frumoas-o, vrei să mergi într-un loc special? A făcut cu ochiul fetei şi afişă un zâmbet seducător de-al lui, aşteptând ca ea să accepte. Dacă nu v-aţi prins încă, acel loc special era camera lui. Special, nu? Normal că e. Are un pat acolo. Da, asta urma să facă, dacă ea va accepta. Nu e ca şi cum nu e obişnuit cu fetele în camera lui. Au fost mai multe fete în camera lui decât sunt în tot acest oraş.
Şi-a pus mâna pe umărul ei, continuând să zâmbească deja simţind cum îl doare gura de la atât zâmbit, dar trebuia să dea impresie bună şi să o seducă, aşa că, îndură, Jonghyun, îndură.
Kim Jonghyun
Kim Jonghyun

Posts : 8
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Jung Hee Joo Wed Aug 17, 2011 10:45 am

Hee Joo era cu totul pierdut în gândurile ei, deja începuse să-şi facă planuri pentru mâine: la cât se trezeşte, la ce oră va mânca, ce va mânca şi aşa mai departe. Doar că fu întreruptă destul de brusc. Reuşi să desluşească cuvintele băiatului, pentru că tocmai ce îşi dăduse Ipodul pe mut. Auzise chiar perfect şi nu îi plăcuse. Drept ce o lua? O târfă? Nu era deloc ca restul fetelor din liceu. Atunci, îi privi chipul mai bine. I se părea cunoscut, sigur el era băiatul din liceu după care mureau toate. Mda, îşi dădu ochii peste cap. Nu era deloc precum povesteau toate, sau cel puţin ei nu i se părea.
- Cred că cel mai special loc ar fi acela fără băieţi cretini ca tine! i-a spus-o, pe scurt, sperând că dacă e aşa dură o va lăsa baltă imediat şi va renunţa. Acum poţi să mergi la alte fete, oricum toate din jur salivează după tine, deci ai de unde alege.
Îşi încheia întreg discursul, pe un ton de lasă-mă frate în pace! Chiar nu avea chef de conversaţii acum, mai ales de cele de acest gen. I-a întors spatele rapid şi deja a început să meargă drept în faţă. Nu avea o ţintă anume, dar oriunde era bine dacă era singură.
Jung Hee Joo
Jung Hee Joo

Posts : 5
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Kim Jonghyun Wed Aug 17, 2011 10:57 am

A rămas cu gura deschisă când o auzi refuzând. Bitch, ştii cine sunt? Era prima fată care îl refuzase şi deja se simţea ca un câine. Hei, până şi câinii se simt mai bine dacă ar fi refuzaţi. Deci era clar. Era grav. O va face pe fată să regrete că l-a refuzat. Nimeni nu refuză pe Kim Jonghyun. Kim Jonghyun e sex god, Kim Jjong e awesome, şi nimeni nu-l refuză. Să-i intre bine în cap fetei ăsteia, altfel ar fi ajuns să o târască până în camera lui.
A decis să îi mai dea o şansă şi să o invite din nou, poate aşa se uită mai bine şi îşi dă seama cine era.
-Aw, nu fii aşa. Haide, o să te duc undeva drăguţ, continuă el, repetând cam acelaşi lucru. Fata părea inocentă şi clar era virgină, aşa că asta era o bună ocazie să i-o "fure". Hei, nicio fată nu mai e virgină la vârsta asta, asta datorită lui, of course.
Fetele de acolo au început să şuşotească ceva şi o priveau cam urât pe fata din faţa lui. Probabil din invidie, căci pe ele nu le invitase aşa, ci a folosit mai puţine cuvinte, trecând direct la punctul dorit. Într-un timp ajungea să zică numai: Sex, şi în clipa următoare era cu o fată. Simplu.
Kim Jonghyun
Kim Jonghyun

Posts : 8
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Jung Hee Joo Wed Aug 17, 2011 11:03 am

Hee Joo îşi continuă drumul, dar nu pentru mult timp. Fu oprită din nou, tot ce acelaşi băiat enervant. Se uită înspre el, atentă şi chiar îşi dădu ochii peste cap, iar. El nu intelegea ce inseamna a fi refuzat? În momentele acelea, nu putu să nu observe privirile fetelor. Erau ca nişte leoaice, doar ca închise în cuşti, ceea ce era şi mai rău... căci sigur când vor avea ocazia s-o atace, o vor face rău. Mai păţise aşa de mult, când era la şcoală. Fusese pusă de profesoara de matematică să-l mediteze pe cel mai frumos, popular, dar prost, elev al şcolii,iar de atunci toate colegele o urau, deşi ea nu avea nici o treabă cu acel băiat. De fapt, nu prea avea timp de ei, îi ignora pur şi simplu. Poate şi din cauză că încă nu sosise cel potrivit pentru ea, şi cu siguranţă acest player nu era. Mai bine îl ignora.
- Trebuie să-ţi silabisesc, sau ce? L A S Ă - M Ă Î N P A C E! Got it? Thanks. Acum valea, spuse, strâmbându-se ca un copil şi scoase limba, gata să îi întoarcă pentru a doara oară spatele şi să plece.
De ce sunteţi toţi aşa insistenţi? De ce nu înţelegeţi ce înseamnă Nu?
Jung Hee Joo
Jung Hee Joo

Posts : 5
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Kim Jonghyun Wed Aug 17, 2011 11:44 am

Când auzi şi de data aceasta răspunsul nu foarte plăcut, a făcut ochii mari, dar şi-a păstrat acel zâmbet pe faţă. Era ca un dobitoc acum cu acel zâmbet pe faţă, dar mai dobitoc îl făcea să pară acea fată care clar nu se lăsa prea uşor.
-Ascultă, nu cred că ar trebui să vorbeşti aşa cu mine. Fetele ar muri doar ca să fie cu mine.
Îl făcuse de râs pe Kim Jonghyun, şi asta nu e bine. O să regrete că l-a făcut de râs, şi o să facă aşa fel încât să aibă viaţa groaznică.
-Okay, îţi mai dau o şansă. Ai vrea să vii cu mine în oraş? întrebă, punând acum accent pe ultimul cuvânt. Clar nu o ducea în oraş, direct în camera lui, dar trebuia să zică ceva care să o facă să vină cu el. Nu accepta să fie umilit în faţa tuturor fetelor de acolo şi mai ales persoanelor care treceau. Groaznic. Şi-a stricat reputaţia. Acum ea ar fi zis "Pff, ce reputaţie? Go die". Dar am găsit şi un răspuns perfect pentru asta. Reputaţia de player. El e cel mai bun player şi trebuia să participe la acea emisiune cu playerul ţării. Pe bune, chiar e o emisiune aşa. Dorise să participe, dar nu putea să rişte ca mama lui să afle de asta. Mama lui a crezut tot timpul că el aduce fete în camera sa doar ca să înveţe. Haha, stupid mom.
Kim Jonghyun
Kim Jonghyun

Posts : 8
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Jung Hee Joo Thu Aug 18, 2011 6:52 am

Ea şi ieşitul în oraş cu acel băiat, cel mai mare player. Da, cum să nu, chestile astea 2 erau pur şi simplu paralele. Nu îi ştia nici măcar numele, nici măcar nu şi-a imaginat vreodată că va vorbi cu el. Dar o enerva faptul că era atât de inistent şi ea nu suporta genul acesta de persoane. Erau stresante rău de tot, îi venea să le dea cu ceva în cap, mai ales lui.
Se întoarse înspre el, cu un zâmbet foarte ironic pe chip. Trebuia să scape odată şi odată, nu îi plăcea acest mic joculeţ şi nici nu avea timp de el.
- Ascultă-mă bine, n-am să ies cu tine! Esti urât... eşti jalnic, doar un player amărât! Nu aş ieşi cu unu ca tine niciodată. De data asta m-am făcut înţeleasă?
Jung Hee Joo
Jung Hee Joo

Posts : 5
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Kim Jonghyun Thu Aug 18, 2011 7:01 am

Groaznic. Nu credea că va fi umilit într-un aşa hal. Well then, fuck you bitch. Stai. tocmai ce l-a făcut urât şi jalnic? Cine te crezi că eşti tu, Hee Joo? Da, îi ştia numele. Normal că îi ştia numele din moment ce ea era fata cea mai deşteaptă din liceul în care a fost şi el? Toată lumea o ştia, şi toate fetele erau speriate de ea pentru că era... ei bine, rea. Şi este în continuare. Nici nu mă miră că nu a avut niciun iubit până acum, ea se lăuda cu asta. În fine, cine ar dori să fie cu ea? Poate cel mai mare prost om de pe planetă.
-Fuck you bitch, you'll regret this, a zis în timp ce îi dădu o privire verde. Se săturase de prostiile ei şi dorea să o aibă acum în pat, şi numele ei să fie pe lista cu fetele cărora le-a luat virginitatea.
S-a întors cu spatele la ea şi s-a dus către fetele de acolo, cele care îi puteau satisface plăcerile. Dar apoi, îi veni o idee. O va face să regrete, dar nu acum. Mâine. Ştia unde să o umilească şi avea o idee superbă.
Kim Jonghyun
Kim Jonghyun

Posts : 8
Join date : 2011-08-17

Back to top Go down

Girls would kill to be with me Empty Re: Girls would kill to be with me

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum